ورزشی

بازی‌های لیگ برتر بدون تماشاچی برای پیش‌گیری از حضور زنان در ورزشگاه

سردرگمی فدراسیون فوتبال ایران در مقابل مرتجعین زن ستیز حاکم و در جستجوی راه‌های فرار از تهدیدهایی است که فیفا و کنفدراسیون فوتبال آسیا با ارسال نامه‌هایی مجزا به فدراسیون فوتبال ایران، خط ‌و‌نشان کشیده‌اند که اگر در این دوره از رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران هم اجازه حضور زنان در ورزشگاه‌ها صادر نشود، باید منتظر عواقب سختی باشند. برگذاری رقابت‌های لیگ برتر بدون تماشاچی یکی از این راهکارها است.

علیرضا بیرانوند پس از پیروزی یک بر صفر در جمع خبرنگاران گفت: ما در نیمه اول کمی عقب کشیدیم که آلومینیوم ما را اذیت کرد. خدا را شکر امروز سه امتیاز را در زمین خودمان گرفتیم و حالا باید برای بازی بعدی مقابل تراکتور تمرکز کنیم.

دروازه بان ملی پوش پرسپولیس درباره شرایط خود تاکید کرد: در پست من باید بتوانم بهترین عملکرد را داشته باشم و به تیمم کمک کنم. خدا را شکر امروز با تمرکز بالا به تیمم کمک کردم.

وی سپس مسئولان فدراسیون فوتبال را خطاب قرار داد و گفت: فدراسیون بازی‌ها را یک هفته عقب انداخت. اگر بازی‌ها را سه هفته عقب می‌انداختند می‌توانستند یک استادیوم ۱۰۰ هزار نفری درست کنند، نه این که خراب کنند. یک هفته‌ای استادیوم را خراب کردند. من نمی‌دانم در یک هفته‌ای که بازی‌ها را عقب انداختند چه چیزی درست کردند؟

دروازه‌بان پرسپولیس ادامه داد: مطمئن باشید اگر بهانه سکو بیاورند تا هفته هشتم، نهم بازی‌ها بدون تماشاگر است. از آقای درویش خواهش می‌کنم بگوید میزبانی آزادی را نمی‌خواهیم. ما دوست داریم هوادارانمان کنارمان باشند. همچنین می‌روند یکسری متمم‌ها برای قرارداد بازیکنان در می‌آورند. این کارها چیست؟ به جای این کارها استادیوم را درست کنید. تیمی که پارسال سه بار قهرمان شده است، اینطور در بازی اول استقبال می‌شود؟ بازی امروز ما با آلومینیوم هیچ فرقی با شمس‌آذر و پیکان نداشت.

بیرانوند صحبت‌های تندی را خطاب به تاج داشت و گفت: آقای تاج، قربانت بروم! شما چطور به خودت اجازه دادی بازی اول لیگ برای تیم قهرمان را اینطور برگزار کنی؟ این چه نظم و انضباطی است؟ سوال بعدی این که چرا سوپرجام را به ما نمی‌دهید؟ مطمئن باشید ما در هفته سوم مقابل ذوب آهن اینجا بازی نمی‌کنیم. استادیوم آزادی با چنین چمنی به درد ما نمی‌خورد. چمن استادیوم آزادی با چمن‌های خارج از تهران فرقی ندارد بلکه بدتر هم هست.

او درباره این تصمیم تصریح کرد: ما با بازیکنان در رختکن تصمیم گرفتیم که در هفته سوم با ذوب آهن در آزادی بازی نکنیم چون ما می‌خواهیم با هوادار نتیجه بگیریم. شما ببینید در نیمه دوم آلومینیوم به چه شکلی به ما فشار آورد. اگر هوادار بود می‌توانست اینطور فشار بیاورد؟

بهارنیوز

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
دکمه بازگشت به بالا