فرهنگی

در ادامۀ سیاست پادگانی‌سازی حوزۀ آموزش و سرکوب معلمان

مبارزۀ دلیرانۀ معلمان، فرهنگیان، بازنشستگان، کارگران کشور و مردم جان به لب رسیده بر ضد ظلم و ستم رژیم ضد مردمی ولایت فقیه، با وجود سرکوب شدید و خونین نیروهای امنیتی، همچنان ادامه دارد….

در ادامۀ سیاست پادگانی‌سازی حوزۀ آموزش و سرکوب_معلمان، دو معلم دیگر از کار اخراج شدند.
#محمود_ملاکی معلم بوشهری یکی از معلمان است. ملاکی در حالی حکم اخراج دائمی خود را دریافت کرده که هم‌اکنون در زندان #بوشهر در حال سپری کردنِ حبس یک‌ساله‌ی خود است.
#محمد_سعیدی_ابواسحاقی معلم اهل #لردگان نیز با حکمی مشابه برای همیشه از کار برکنار شده است.
ابواسحاقی خواننده‌ی محلی است و سرکوب‌گرانِ مستقر در آموزش و پرورش‌ ” تکریم زنده نگه داشتن اعتراضات، دیدار با #خانواده‌های_دادخواه و انتشار موسیقی در گرامیداشت شهدای قیام #زن_زندگی_آزادی را از دلایل اخراج او اعلام کرده‌اند.

حوادث سال های اخیر همواره بر این نکته تأکید داشته است که سیاست های کلان رژیم که توسط دفتر ولی فقیه به نهادهای مختلف حکومتی ابلاغ می شود مجموعه سیاست هایی است در راستای تأمین منافع کلان سرمایه داری کشور و خلاف منافع اکثریت قاطع مردم میهن ما که تنها به تشدید بحران های اقتصادی-اجتماعی و تشدید فقر و محرومیت میلیون ها ایرانی منجر شده است. از این منظر تنها با تشدید مبارزه و مقابله با این سیاست های ضد مردمی و با طرد کامل رژیم ولایت فقیه است که می توان به تغییر وضعیت کشور در راستای منافع مردم امیدوار بود.

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
دکمه بازگشت به بالا