گوناگون

کشته شدن یک سرهنگ بازنشسته سپاه پاسداران هنگام اعتراض در مقابل ستاد فرماندهی سپاه

یک سرهنگ بازنشسته سپاه پاسداران به نام محمد مهردادی، اهل مهران استان ایلام در تاریخ ۱۴ شهریور پس از حضور اعتراضی در مقابل ستاد فرماندهی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در تهران با تیراندازی محافظ یکی از فرمانده‌هان ارشد سپاه کشته شده است.

یک منبع مطلع در این‌باره به شبکه حقوق بشر کردستان گفت: «محمد مهردادی به دلیل مشکلات مالی و طلبی که بابت حقوق معوقه‌اش از سپاه پاسداران داشت از ایلام به تهران رفت تا در مقابل ستاد فرماندهی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی دست به اعتراض بزند. سه‌شنبه ۱۴ شهریور در مقابل دفتر این سازمان در حالی که یک بطری بنزین به قصد خودسوزی همراه خود داشت، هنگام خروج یکی از فرماندهان ارشد سپاه از ساختمان به سمت او می‌دود و در این حین یکی از محافظان به سمت او شلیک می‌کند.»

به گفته این منبع، پیکر محمد مهردادی پس از ۴ روز، دیروز شنبه ۱۸ شهریور به خانواده تحویل داده شده است. به طوری که خانواده مجبور شده‌اند مراسم ختم عمومی را قبل از مراسم خاکسپاری برگزار کنند. همچنین تعدادی از مسئولان محلی سپاه پاسداران در مهران امروز با حضور در مراسم خاکسپاری محمد مهردادی در امامزاده حسن شهر مهران از او به عنوان «شهید» نام برده‌اند.

محمد مهردادی سرهنگ بازنشسته سپاه پاسداران و از مجروحان (جانباز) در جنگ ایران و عراق بود.

 

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
دکمه بازگشت به بالا