ورزشی

انتقاد کردم، از تیم ملی خط خوردم

بوکسور سنگین وزن کرمانشاهی به خط خوردنش از تیم ملی بوکس کشورمان به دلیل انتقاد نسبت به عملکرد سرمربی و کادر فنی تیم ملی اشاره کرد و گفت: تنها از سر دلسوزی برای بوکس کشورم این انتقادات را مطرح کردم.

پوریا امیری در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به خط خوردنش از تیم ملی بوکس، اظهار کرد: اردیبهشت امسال بود که پس از بازگشت از مسابقات جهانی تاشکند ازبکستان، در مصاحبه ای (تیم ملی به کادر فنی جوان و با دانش نیاز دارد ) انتقاداتی را نسبت به عملکرد سرمربی و کادر فنی تیم ملی داشتم. در آن مصاحبه درخواست داشتم که سرمربی و کادر فنی تیم ملی مجهز به دانش و علم روز این رشته در دنیا شوند، چراکه در حال حاضر بسیاری از کشورها طبق همین اصول در بوکس پیشرفت کرده اند.

بوکسور دسته مثبت ۹۲ کیلوگرم کشورمان افزود: زمانی کشورهایی مانند هند، اردن،  قرقیزستان و … فاصله زیادی با بوکس ایران داشتند، اما اکنون از ایران پیشی گرفته اند و قهرمانان آسیایی، جهانی و المپیک تحویل می دهند.

وی تاکید کرد: پس از این مصاحبه از سوی کادر فنی تیم ملی مورد بی مهری قرار گرفتم و پس از اینکه اعتراضاتی داشتم، تصمیم گرفتند یک مسابقه درون اردویی را برایم برگزار کنند که این مسابقه با حضور چند مربی ترک برگزار شد و علیرغم اینکه مربیان ترک هم اذعان کردند که من پیروز مسابقه بوده ام، اما امتیازات را به حریفم دادند.

امیری یادآورشد: هرچند با بی مهری از اردوی تیم ملی خط خوردم، اما تمریناتم را کماکان ادامه می دهم و دنبال حاشیه نیستم.

وی با بیان اینکه سالهاست در تیم ملی بوکس کشورمان حضور دارد، اضافه کرد: حسرت حضور در هیچ مسابقه ای را نمی خورم، چراکه طی سالها حضورم در تیم ملی در مسابقات زیادی شرکت کرده و در حد توانم تلاش کرده ام که سربلند از میدان مسابقه بیرون بیایم و حتی اگر شکست خورده ام، در مقابل حریفانی نامدار بوده و آبرومند باخته‌ام.

این بوکسور کرمانشاهی بااشاره به در پیش بودن بازیهای آسیایی هانگژو عنوان کرد: برای تیم ملی کشورمان در این مسابقات آرزوی موفقیت می کنم و امیدوارم با دست پر به کشور بازگردند. موفقیت آنها باعث سربلندی ما هم که در تیم ملی بوده ایم، خواهد شد.

وی گفت: اگر صحبت هایی که در گذشته کرده ام باعث ناراحتی و دلخوری کسی شده از آنها عذرخواهی می کنم و نمی خواهم کسی از من کینه ای به دل  داشته باشد. صحبت هایی که کردم تنها برای این بود که می خواستم کمکی به بوکس ایران کرده باشم.

دارنده مدال برنز مسابقات آسیایی بوکس عنوان کرد: شاید نهایتا دو تا سه سال دیگر در بوکس ایران فعالیت داشته باشم و همه بوکسورهای قهرمانی هم که اکنون در تیم ملی هستند همین شرایط را دارند، لذا انتظار می رود که کادر فنی تیم ملی با برنامه ریزی یک پشتوانه سازی خوب را برای این تیم انجام دهد و یک نسل جدید و قدرتمند را در بوکس کشورمان بوجود بیاورند.

 

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
دکمه بازگشت به بالا