گوناگون

کوثری: در حوادث پارسال به بهترین شکل عمل شد و هیچ معترضی کشته نشد!

اظهارات این نماینده مجلس در حالیست که سال گذشته برخی مقامات داخلی از کشته شدن ۲۰۰ تا ۳۳۰ نفر در اعتراضات خبر داده بودند. اخیرا نیز یک نهاد وابسته به سازمان ملل با ذکر اسامی و مشخصات بالغ بر ۵۵۰ نفر از معترضان اعلام کرد آنها در جریان اعتراضات در شهرهای مختلف ایران کشته شدند.

عصر مجلس نوشت: سردار کوثری «نماینده مجلس شورای اسلامی» مدعی شد: من می‌گویم در حوادث پارسال به بهترین شکل عمل شد. این‌طرف که نیرو و اسلحه داشت، برای این‌که این‌ها آسیب نبینند، اجازه‌ی تیراندازی پیدا نکرد. در حالی که معلوم بود بعضی‌شان دارند برای بیگانه کار می‌کنند. درست است که بعضی دیگر هم نارضایتی داشتند اما برای این‌که تلفات زیاد نشود، تاکید شده بود تیراندازی نشود. وی در همین رابطه و در ادعایی عجیب ادعا کرد: به همین خاطر شما کشته‌ای از آن طرف نمی‌بینید! بنابراین همه‌اش می‌گویند مهسا مهسا. بله، ممکن است یک تاخیری شده باشد اما خانم امینی اصلا ضرب و شتم نشد.
*  اظهارات این نماینده مجلس در حالیست که سال گذشته برخی مقامات داخلی از کشته شدن ۲۰۰ تا ۳۳۰ نفر در اعتراضات خبر داده بودند. اخیرا نیز یک نهاد وابسته به سازمان ملل با ذکر اسامی و مشخصات بالغ بر ۵۵۰ نفر از معترضان اعلام کرد آنها در جریان اعتراضات در شهرهای مختلف ایران کشته شدند./بهارنیوز

 

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
دکمه بازگشت به بالا