ورزشی

نتایج زنده دوازدهمین روز کاروان ایران/ اسکیت‌باز ایران نقره گرفت

در دوازدهمین روز بازی‌های آسیایی هانگژو زن اسکیت‌باز ایران به مدال نقره رسید.

به گزارش ایسنا، در روز دوازدهم بازی‌های آسیایی هانگژو دختر اسکیت‌باز ایران به مدال نقره رسید. محمدهادی ساروی و امین میرزازاده، دو نماینده کشتی ایران، به دور نهایی رسیدند. الناز رکابی هم در سنگنوردی به مرحله نیمه‌نهایی راه یافت.

اسکیت

ترانه احمدی و رومینا سالک اصفهانی توانستند به مرحله یک چهارم نهایی و نیمه نهایی صعود کنند. رومینا سالک در نیمه نهایی شکست خورد و از صعود به فینال باز ماند و چهارم شد. ترانه احمدی به فینال رسید و در فینال به مدال نقره دست یافت.

قایقرانی

رکسانا رازقیان در مرحله گروهی کایاک اسلالوم زمان ۱۱۴.۵۲ثانیه را ثبت کرد و پنجم و راهی مرحله دوم شد.

کشتی فرنگی

محمدهادی ساروی، نماینده وزن ۹۷ کیلوگرم ایران در نخستین مبارزه‌اش مقابل رستم آساکولف به برتری رسید. او در دومین رقابت در مصاف با اوزور ژوژوپبیکف از قرقیزستان پیروز شد و راهی نیمه نهایی شد. ساروی در نیمه‌نهایی اومایف از قزاقستان را شکست داد و راهی فینال شد.

امین‌ میرزازاده، نماینده وزن ۱۳۰ کیلوگرم ایران، مقابل پانفوئک از تایلند به برتری رسید. او در دومین مبارزه مقابل کورایف از ترکمنستان پیروز شد و به مرحله نیمه‌نهایی راه یافت. امین میرزازاده در نیمه نهایی نیز مقابل علیخان سیزداکوف از قزاقستان به پیروزی رسید و راهی فینال شد.

جوجیتسو

مهران ستار نماینده وزن ۶۲- کیلوگرم جوجیتسو ایران در اولین مبارزه به مصاف «کادنین» از تایلند رفت و به پیروزی رسید. او در دومین دیدار خود به مصاف نماینده عربستان رفت و با نتیجه ۲ بر صفر این دیدار را واگذار کرد.

سنگنوردی

الناز رکابی در ماده بولدرینگ با مجموع ۶۵ امتیاز به عنوان نفر ششم بین ۲۳ سنگ‌نورد راهی نیمه‌نهایی شد.

کاراته

بهمن عسگری نماینده وزن ۷۵- کیلوگرم ایران در نخستین مبارزه خود مقابل ماخمدوف از ازبکستان به برتری رسید. وی در دومین مبارزه نیز مقابل جی اون از کره جنوبی به پیروزی رسید و راهی یک چهارم نهایی شد. او در مرحله یک چهارم نهایی مقابل ساکایاما از ژاپن شکست خورد و با توجه به شکست این کاراته کای ژاپنی در دور بعد مقابل حریفی از اردن، از دور رقابت ها کنار رفت.

تیروکمان

تیم کامپوند مردان ایران متشکل از محمدصالح پالیزبان، آرمین پاکزاد و میلاد رشیدی در مرحله یک چهارم نهایی مقابل مالزی شکست خورد و از دور رقابت‌ها حذف شد.

 

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

 

Print Friendly, PDF & Email
دکمه بازگشت به بالا