بین‌المللی

راهپیمایی مردم شیلی در حمایت از مردم فلسطین

گروهی از مردم، نمایندگان پارلمان و وزوای سابق شیلی برای اعلام حمایت و ابراز همبستگی با مردم مظلوم فلسطین، راهپیمایی باشکوهی برگزار کردند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از خبرگزاری آناتولی، گروهی از مردم شیلی برای حمایت و ابراز همبستگی با مردم مظلوم فلسطین در نزدیکی کاخ لا موندا راه‌پیمایی باشکوهی برگزار کردند.

به گزارش این خبرگزاری، مردم شیلی با در دست داشتن پرچم فلسطین به حملات اشغالگران فلسطین علیه غزه واکنش نشان داده و خواستار همکاری بین المللی برای جلوگیری از حملات این رژیم شدند.

گزارش‌های رسانه‌ای در این خصوص حاکیست که چند تن از نمایندگان پارلمان و وزوای سابق شیلی نیز در این راهپیمایی حضور داشتند.

در حالی که جنگنده‌های ارتش اسرائیل همچنان از شمال تا جنوب نوار غزه را هدف حملات وحشیانه خود قرار می‌دهند، ارتش اسرائیل از افزایش تلفات نظامیان در جریان عملیات طوفان الاقصی خبر داد.

گردان‌های قسام در واکنش به جنایات اسرائیل در حق ملت فلسطین، تل‌آویو، ناحل عوز و کیسوفیم را موشک‌باران کرده و صدای آژیر هشدار در تل‌آویو به صدا درآمده است.

پروازهای فرودگاه بن گوریون نیز به حالت تعلیق درآمد و در اطراف این فرودگاه صدای انفجار به گوش می‌رسد.

علاوه بر این رسانه‌های عبری از تخلیه شهرک یهودی نشین سدیروت به دلیل موشک‌باران مداوم این منطقه توسط مقاومت فلسطین خبر دادند.

 

 

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
دکمه بازگشت به بالا