فرهنگی

ذوق ورزی و هنرنمایی در رژیم “ولایی”

با فحاشی می خواهید ثابت کنید انقلابی هستید؟. به گزارش بهارنیوز، ۲۷ مهر ماه ۱۴۰۲، سید عبدالجواد موسوی،اظهار داشت: شهرداری تهران بنر زده در کوچه و خیابان که: رژیم حرامزاده صهیونیستی؛ احتمالا همین جماعت اند که درست جای همین بنرها می نویسند: “تهران شهر اخلاق. و لابد توقع دارند این ذوق ورزی ها و هنرنمایی ها شهروندان را تحت تاثیر قرار دهد.”…
نویسنده مطلب در ادامه همین گزارش می افزاید: “نمی خواهم بگویم خدای ناکرده این دوستان آدم های بی اخلاقی هستند ولی شاید بتوان گفت احتمالا اخلاق از منظر آن ها تعریف دیگری دارد وگرنه این قدر آشکارا و در این ابعاد چنین کلمه ای را در معرض دید مردم قرار نمی دادند.” و باز شاید بتوان گفت طراحان و مجریان این طرح بدیع برایشان مهم نیست که فرزند کوچک من و شما با دیدن چنین بنری بپرسد: “حرامزاده یعنی چی؟ احتمال هم دارد این کلمات در بین این دوستان رایج باشد و با به کار بردنش نزد زن و فرزند خیلی هم مشکلی نداشته باشند.”

“بحث اخلاقی نمی کنم. اما واقعا با نوشتن این کلمه شهرداری تهران چه چیزی را می خواهد ثابت کند؟ این که خیلی دلش به درد آمده است و با دیدن تصاویر حمله به بیمارستان غزه صبر و قرار از کف داده؟ شاید هم دوستان می خواهند به بعضی ها اثبات کنند که دارای روحیه انقلابی هستند. والله بالله تالله ما به انقلابی بودن شما شهادت می دهیم، [البته برای چپاول و غارت اموال مردم و کشتار و جنایت] نیاز نیست شهر را به [نابودی] بکشید. دیگران هم (بیت خامنه ای) شما را به انقلابی گری پذیرفته اند که کاری به کارتان ندارند.”

روزنامه ای که هزینه اش را از جیب شهروندان می پردازید (همشهری) به جای پرداختن به آداب شهرنشینی و مسائل زندگی شهری رسما شده است ارگان [ اوباشان] تندرو (باند فاشیستی موسوم به جبهه پایداری). صفحه یک این روزنامه هیچ ربطی به نامش ندارد. آن ها هم هر روز می خواهند به دیگران اثبات کنند انقلابی اند. آیا اثبات انقلابی گری فقط با فحش دادن و تندروی امکان پذیر است؟ اگر فردا روزی کسی به جای شما آمد و یا در مجموعه شما دستش به جایی بند شد و خواست اثبات کند از شما انقلابی تر است چه باید بکند؟ باید چیزی بنویسد که دست کم یکی دو پله از حرامزاده جلوتر باشد. می دانید نتیجه چه خواهد شد؟

 

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
دکمه بازگشت به بالا