ورزشی

نتایج ووشوکاران ایران در کامبت گیمز

ملی‌پوشان ایران در بازی‌های رزمی جهان به ۲ مدال طلا، ۳ نقره و یک برنز دست یافتند.

به گزارش ایسنا، سومین دوره بازی‌های رزمی جهان (کامبت گیمز) از ۲۸ مهر ۱۴۰۲ به میزبانی ریاض عربستان آغاز شده بود که روز (یک‌شنبه – ۳۰ مهر ۱۴۰۲) به پایان رسید و ملی‌پوشان ایران در این رقابت‌ها به ۲ مدال طلا، ۳ نقره و یک برنز دست یافتند.

شهربانو منصوریان که تنها نماینده ساندای زنان ایران در این رقابت‌ها بود، موفق شد در فینال وزن ۷۰- کیلوگرم، «کریستینا دی اولیویرا» از برزیل را شکست داده و مدال طلای این رقابت‌ها را کسب کند. این مدال، نخستین طلای کاروان ایران در سومین دوره بازی‌های رزمی جهان (کامبت گیمز) بود.

در مبارزات ساندای آخرین روز این رقابت‌ها، محمدرضا ریگی نماینده وزن ۸۵- کیلوگرم ایران در دیدار نهایی این وزن به مصاف «اشرف محمد» از مصر رفت و ضمن کسب برتری در دو راند متوالی به مدال طلا رسید.

در ادامه مبارزات بخش ساندا، محمدمهدی رضایی نماینده وزن ۷۰- کیلوگرم مردان ایران نیز در فینال این وزن به مصاف «ژیائویانگ لی» از چین رفت که با شکست برابر حریف خود، مدال نقره گرفت.

پیش از این مدال نیز در بخش تالو، زهرا کیانی در بسته «جین‌شو – چیانگ‌شو» مدال نقره گرفت، سامان احمدی در فرم «چانگ‌چوان» به مدال نقره رسید و حانیه رجبی هم در بسته «نان‌چوان – نن‌دائو» به مدال برنز دست یافت.

ایران با ۷ ورزشکار در این رقابت‌ها شرکت کرده بود که شهربانو منصوریان، محمدمهدی رضایی و محمدرضا ریگی در بخش ساندا و حانیه رجبی، زهرا کیانی، شاهین بنی‌طالبی و سامان احمدی در بخش تالو، نمایندگان ایران بودند.

 

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

 

Print Friendly, PDF & Email
دکمه بازگشت به بالا