ورزشی

علی‌پور: مدال طلایم را تقدیم مردم عزیز می‌کنم/ با الگوی خودم رقابت کردم

ملی‌پوش پارادو و میدانی ایران، مدال طلای خود در بازی‌های پاراآسیایی هانگژو را، تقدیم مردم ایران کرد.

به گزارش خبرنگار اعزامی ایسنا به بازی‌های پاراآسیایی هانگژو، “امیرحسین علیپور” که صبح امروز(دوشنبه، اول آبان) توانست اولین مدال طلای کاروان ایران را در پرتاب وزنه کسب کند، پس از این افتخارآفرینی، گفت: خدا را شکر امروز توانستم نخستین مدال طلای کاروان ایران را کسب کنم. از کسب این مدال خیلی خوشحالم. امیدوارم که این روند ادامه داشته باشد. باید تشکر کنم از مربیانم بخصوص استاد بهرامی که در این سال‌ها من را حمایت کردند تا بتوانم افتخار آفرینی کنم.

وی با بیان این‌که این مدال را تقدیم مردم عزیز ایران می‌کنم، گفت: بنده با قهرمان پارالمپیک آقای مهدی اولاد که الگوی بنده هستند رقابت داشتم، خدا را شکر می‌کنم که توانستم رکورد خوبی بزنم.

علی‌پور درباره برنامه خود برای مسابقات پیش‌رو، گفت: از این بعد به فکر مسابقات جهانی ژاپن در اردیبهشت سال آینده هستیم و بعد از آن باید به فکر افتخارآفرینی در پارالمپیک پاریس باشیم. امیدوارم کمیته ملی پارالمپیک ما را تنها نگذارد و با حمایت‌های خود زمینه موفقیت ورزشکاران را مهیا کند.

وی در پایان گفت: باید از زحمات پدر و مادرم، فدراسیون جانبازان و کمیته ملی پارالمپیک و مربیان تشکر ویژه‌ای بخصوص از آقایان هادی‌زاده و مظلومی داشته باشم که من را حمایت کردند و خوشحالم که امروز توانستم جواب زحمات آنها را بدهم.

 

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
دکمه بازگشت به بالا