زحمتکشان

معوقه مزدی کارگران شهرداری «گنبد کاووس» و کارگزاران مخابرات روستایی کردستان

جمعی از کارگران مجموعه شهرداری «گنبد کاووس» از چندین ماه مطالبات مزدی پرداخت نشده خود خبر دادند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، از قرار معلوم کارگران مجموعه شهرداری گنبد کاووس که در استان گلستان واقع شده است، دست‌کم دو ماه دستمزد پرداخت نشده، دارند.

این کارگران که از افزایش میزان مطالبات مزدی خود در ماه‌های آینده نگرانند، گفتند: مشکلات معیشتی و عدم پرداخت مطالبات، مشکلات زیادی برای خانواده‌هایمان به وجود آورده است.

به گفته کارگران شهرداری گنبد کاووس؛ آن‌ها مطالبات مزدی خود را از ابتدای شهریور ماه سال جاری دریافت نکرده‌اند و بخشی از مطالبات بیمه آن‌ها نیز پرداخت نشده است.

آن‌ها با انتقاد از اوضاع معیشتی خود گفتند: با وجود همه مشکلاتی که در زمینه دریافت حقوق با آن مواجهیم، توقع داریم مسئولان شهرداری گنبد به مساله معیشت و پرداخت دستمزد کارگران مجموعه خود رسیدگی کنند.

کارگزاران مخابرات روستایی کردستان: «تاخیر در پرداخت حقوق» زندگی‌مان را به هم ریخته است

جمعی از کارگزاران مخابرات روستایی استان کردستان در تماس با خبرنگار ایلنا، از تاخیر در پرداخت حقوق مهرماه انتقاد کردند.

این نیروها می‌گویند: هنوز حقوق مهر ما پرداخت نشده؛ متاسفانه تاخیر در پرداخت حقوق تبدیل به یک رویه‌ی عادی شده؛ در حالیکه ما در روستاها مشغول خدمت‌رسانی هستیم، تاخیر در پرداخت حقوق زندگی ما را به هم می‌ریزد.

کارگزاران مخابرات روستایی کردستان تاکید می‌کنند: ما با حقوق حداقلی زندگی می‌کنیم و هر روز تاخیر در پرداخت برای ما دشواری به وجود می‌آورد.

به گفته‌ی آن‌ها، از ابتدای سال پرداخت حقوق‌ها دچار تاخیر شده تا جایی که در ماه‌های اخیر حقوق‌ها بعد از دهم هر ماه به حساب نیروها واریز می‌شود.

 

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
دکمه بازگشت به بالا