گوناگون

تداوم تجمعات اعتراضی کارگران و بازنشستگان در چندین شهر میهن ما

در ادامه تجمعات اعتراضی صنفی کارگران و بازنشستگان، روز یکشنبه ٨ آبان‌ماه، بازنشستگان و کارگران به مانند هفته‌های گذشته در شهرهای کرماشان، اهواز، شوش، اراک، اصفهان و تهران در اعتراض به وضعیت وخیم معیشتی و عدم رسیدگی به مطالباتشان تجمع اعتراضی برگزار کردند….

روز یک‌شنبه ۷ آبان‌ماه ۱۴۰۲، جمعی از بازنشستگان معترض تامین‌اجتماعی در شهرهای فوق مجددا و در اعتراض به وضعیت بد معیشتی و عدم تحقق خواسته‌هایشان مقابل ساختمان سازمان تامین اجتماعی دست به تجمع و راهپیمایی زدند.

بازنشستگان معترض در این تجمعات شعارهایی همچون: “از بس دروغ شنیدیم، ما دیگه رای نمی‌دیم”، “تا حق خود نگریم، از پا نمی‌نشینیم”، “دولت خیانت می‌کند، مجلس حمایت می‌کند”، “نه دولت نه مجلس، نیستند به فکر ملت” و چندین شعار دیگر سر دادند.

همچنین بازنشستگان فولاد خوزستان و تهران و اصفهان مطابق با یکشنبه‌های اعتراضی و در اعتراض به عدم رسیدگی به مطالباتشان مقابل ساختمان صندوق بازنشستگی فولاد شهرهای خود تجمع کردند.

از سوی دیگر کارکنان رسمی وزارت نفت شاغل در شرکت بهره‌برداری نفت و گاز آغاجاری و شرکت نفت فلات قاره در منطقه عملیاتی جزیره خارک در اعتراض به عدم رسیدگی به مطالباتشان از جمله حذف کامل سقف حقوقی و عدم تفکیک نابجای مشاغل عملیاتی اقدام به برگزاری تجمع اعتراضی کردند

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
دکمه بازگشت به بالا