زحمتکشان

کارگران شهرداری زاهدان ۳ تا ۴ماه مزد طلبکارند

در آخرین تجمع اعتراضی که ۲۱ مرداد ماه برگزار شد مسئولان وعده پرداخت حداقل بخشی از مطالباتمان را دادند اما تا امروز که ۷ روز از آبان ماه گذشته، هنوز اقدامی برای پرداخت حقوق معوقه کارگران صورت نپذیرفته است و کارگران همچنان بدون دستمزد و حقوق در شرایطی سخت منتظر اقدامات مسئولان هستند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، یکی از کارگران مجموعه شهرداری زاهدان درباره وضعیت فعلی خود و همکارانش گفت: بهتر است مسئولان نسبت به جامعه کارگری توجه بیشتری نشان دهد. در حال حاضر کارگرانی که در شهرداری مشغول به کار هستند، بین سه تا چهار ماه حقوق خود را دریافت نکرده‌اند و دچار مشکل هستند.

یکی از کارگران شاغل بخش خدمات شهرداری زاهدان با یادآوری اینکه متاسفانه مسئولان در ارتباط با وضعیت فعلی ما کارگران شهرداری کمتر احساس مسئولیت می‌کنند، ادامه داد: روزگار کارگران شهرداری زاهدان در حالی به سختی می‌گذرد. کارگران قرار دادمستقیم با شهرداری سه ماه و کارگران پیمانکاری ۴ ماه حقوق معوقه طلبکارند.

او گفت: در آخرین تجمع اعتراضی که ۲۱ مرداد ماه برگزار شد مسئولان وعده پرداخت حداقل بخشی از مطالباتمان را دادند اما تا امروز که ۷ روز از آبان ماه گذشته، هنوز اقدامی برای پرداخت حقوق معوقه کارگران صورت نپذیرفته است و کارگران همچنان بدون دستمزد و حقوق در شرایطی سخت منتظر اقدامات مسئولان هستند.

وی با بیان اینکه هرکدام از ما به‌صورت میانگین از صبح زود تا ساعت ۱۱ شب در شهر مشغول خدمت‌رسانی به مردم و شهروندان هستیم، افزود: بهانه شهرداری برای پرداخت نکردن دستمزد کارگران نداشتن منابع مالی کافی عنوان شده است.

 

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
دکمه بازگشت به بالا