اخبار

اعتراف های نا خواسته

روزنامه متعلق به مشاور خامنه‌ای: اکثریت قاطع مردم با نظام نیستند….


روزنامه فرهیختگان متعلق به ولایتی مشاور خامنه‌ای نوشته: حدود ٣٠ درصد جامعه که برخی از آنها هم ممکن است به لحاظ معیشتی در فشار باشند و هم نسبت به کارآمدی و عملکرد نظام خصوصا در بخش اقتصادی و فساد اعتراض داشته باشند، همچنان هم‌پیمان نظام سیاسی محسوب می‌شوند.

روزنامه اطلاعات با درج این خبر نوشت: آمار تکان‌دهنده روزنامه اصولگرا از مردم ناراضی!؛ روزنامه فرهیختگان اذعان کرد که تنها ۳۰ درصد از مردم هم‌پیمان نظام محسوب می‌شوند.

حسین مرعشی، دبیرکل حزب کارگزاران سازندگی نیز با بیان اینکه ۷۵ درصد مردم ایران ناراضی هستند و اگر به خیابان بریزند هیچ‌کس حریف آن‌ها نیست، گفت: جمهوری اسلامی نباید به اقلیت هواداران پر و پا قرص خودش تکیه کند، بلکه باید اکثریت قاطع جامعه را با خودش همراه سازد.

این اظهارات در حالی مطرح می شود که برخی از کارگزاران حکومتی از جمله علی ربیعی، سخنگوی دولت روحانی و از مهره های سابق امنیتی می گوید: از اینکه بخشی از مردم ایران [خواهان رهایی از رژیم اند]، ابراز نگرانی کرده اند.”

باید توجه افکار عمومی کشور و جهان را باید به  واقعیت های موجود میهن مان ایران و مطالباط مردم ستمدیده  جلب کرد. رویگردانی مردم از رژیم جمهوری اسلامی که بی‌قانونی مطلق یا صریح‌تر گفته باشیم قانون جنگل در آن حکمرواست در سال‌های اخیر شدتی بی‌سابقه گرفته است. میلیون‌ها ایرانی که به تجربۀ سبعیت و خودکامگی رژیم و ماهیت ضد مردمی و ضد ملی‌اش را دریافته‌اند، به مخالفان بالفعل یا بالقوۀ آن تبدیل می‌شوند. مبارزه در راه آزادی‌های دمکراتیک بُعدهایی وسیع‌تر به‌خود گرفته و خواست برقرای عدالت اجتماعی برای توده‌ها بیش از پیش به امری درنگ‌ناپذیر تبدیل شده است. خواست آزادی انتقاد، آزادی مطبوعات، آزادی تشکل‌های صنفی و سیاسی اکثریت قریب به‌اتفاق آحاد طبقه‌ها و گروه‌های اجتماعی، مبارزه‌شان را در مبارزه علیه استبداد متحد می‌سازد. اختلاف‌های عقیدتی و گوناگونی نظرهای سیاسی، نباید مانع اتحادها پیرامون مبارزه به‌خاطر آزادی‌های اجتماعی شود.

 

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
دکمه بازگشت به بالا