گوناگون

ویروس هوشمند کرونا (نوع ایرانی)

تاکنون در جهان انواع مختلفی از ویروس کرونا دیده شده ولی نوع ایرانی آن خاص و بسیار هوشمند است!

نوع ایرانی کووید۱۹ قادر به تشخیص زمان و مکان بوده و نسبت به آنها حساس است، بطوریکه هر زمان حکومت نیاز به حضور مردم داشته باشد این ویروس ضعیف شده و بدون نیاز به واکسیناسیون متوقف گشته و آمار مرگ و میر بطور جادویی پایین می آید و هر موقع دولتمردان از اجتماع مردم خوششان نیاید بلافاصله ویروس در عرض چند روز جهش یافته و کل کشور را در بر گرفته و کشور در وضعیت قرمز قرار می گیرد !!

از دیگر فضائل این ویروس نابغه و هوشمند می توان به خطرناک بودنش در ساعت ۱۰ شب به بعد اشاره کرد که در طول روز خطری ندارد ولی از ساعت ده شب خطرناک می شود، برگه های جریمه بکار می افتند و سبب رونق کسب و کار نظام می شود !!

این ویروس میانه خوبی با شادی و دلخوشی مردم نداشته و در تجمع های مذهبی و سیاسی دلخواه حکومت که هزاران نفر بدون رعایت اصول بهداشتی دور هم جمع می شوند، هیچ خطری ندارد ولی در مراسم شادی و عید نوروز و سیزده بدر و عروسی از بمب اتم هم خطرناکتر ولی در اعیاد مذهبی  ناپدید و بیخط  !!!

خلاصه اینکه ویروس کووید هر چقدر برای مردم خطرناک باشد، انگار برای سیاستمداران ما نوعی وسیله و اسباب بازی است و برای عده ای منافع مالی میلیاردی به همراه دارد، و هم اینک بسیاری از شرکت ها و موسسات دولتی و نظامی به بهانه درست کردن واکسن، وضعشان خوب است و ادامه این وضع بسیار مطلوب … !

ودر آخر برای دولتمردانی که واکسن فایزر زده اند هیچ خطری ندارد …/سحام نیوز

 

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
دکمه بازگشت به بالا