جوانان

۳۰۰ کودک در فاصله ۲۴ ساعته گذشته توسط اسرائیل کشته شده اند

آمارهای رسمی فلسطین نشان می دهد که جنایتکاران اسرائیلی فقط در طول ۲۴ ساعت، ۳۰۰ کودک مظلوم و بی گناه فلسطینی را در بمباران های مناطق مختلف نوار غزه کشته اند….

به گزارش روز دوشنبه، وزارت بهداشت فلسطین در نوار غزه هر روز آمار شهدای حملات و بمباران های ارتش رژیم صهیونیستی را منتشر می کند.

سخنگوی وزارت بهداشت فلسطین ظهر روز شنبه اعلام کرده بود که تعداد کودکان شهید در نوار غزه به پنج هزار و ۲۰۰ نفر رسیده است.

این سخنگو ۲۴ ساعت بعد یعنی روز یکشنبه در جدیدترین آمار خود اعلام کرد که شمار کودکان شهید شده در بمباران های ارتش رژیم صهیونیستی در نوار غزه به ۵ هزار و ۵۰۰ نفر افزایش یافته است.

مقایسه این دو آمار نشان می دهد که جنایتکاران جنگی و رژیم کودک کش صهیونیستی در طول فقط ۲۴ ساعت یعنی از ظهر روز شنبه تا ظهر روز یکشنبه، ۳۰۰ کودک فلسطینی را به شهادت رسانده اند.

این کودکان به همراه شمار دیگری از غیرنظامیان فلسطینی در جریان بمباران شدید بیمارستان ها و مدارس غزه و حمله هواپیماهای رژیم اسرائیل به گروهی از آوارگان فلسطینی به شهادت رسیدند.

۲۰ نوامبر (۲۹ آبان) روز جهانی کودک در حالی فرا رسیده است که در ۴۴ روز اخیر بیش از ۵۵۰۰ کودک بی‌گناه فلسطینی در غزه به شهادت رسیدند.

شهادت این انسانهای معصوم حکایت از داستان تلخ و غمبار زندگی کودکانی دارد که لحظات ناب کودکی آنها زیر سایه دائمی ترور و وحشت از رژیم اشغالگر و در سرزمینی که بزرگترین فاجعه حقوق بشری جهان در آن در حال وقوع است، سپری می‌شود.

 

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

 

Print Friendly, PDF & Email
دکمه بازگشت به بالا