ورزشی

انتقاد ملی‌پوش بسکتبال از شبکه ورزش

کاپیتان تیم بسکتبال شهرداری گرگان گفت: کار خیلی زشتی‌ است که شبکه ورزش‌ بازی ما را برای دومین بار پخش‌ نکرد. من یک بازیکن ملی‌پوش هستم که برای تنها نماینده ایران در آسیا بازی می‌کنم و اصلا برای من قابل درک نیست که چرا بازی ما پخش نمی‌شود.

ارسلان کاظمی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره عملکرد تیم بسکتبال شهرداری گرگان مقابل الاتحاد سوریه و کسب پیروزی قاطع ۱۲۱ – ۷۰ مقابل این تیم توضیح داد: درباره بازی صحبت نمی‌کنم چون هر کس که این بازی را دید و نتیجه را مشاهده کند،‌ متوجه خواهد شد که بازیکنان تیم ما با چه انرژی و توانی بازی کرده‌اند. همه چی خوب و بازیکنان ما عالی عمل کردند.

او ادامه داد: من معمولا آدمی هستم که وارد حاشیه نمی‌شوم و از این کار دوری می‌کنم، اما الان حس‌ میکنم وقت آن است که کمی درباره بحث پخش زنده‌های بسکتبال صحبت‌ کنم. کار خیلی زشتی‌ است که شبکه ورزش‌ بازی ما را برای دومین بار پخش‌ نکرد. من یک بازیکن ملی‌پوش هستم که برای تنها نماینده ایران در آسیا بازی می‌کنم و اصلا برای من قابل درک نیست که چرا بازی ما پخش نمی‌شود.

کاپیتان تیم بسکتبال شهرداری گرگان ادامه داد: حتی من برنامه پخش زنده‌های شبکه ورزش را هم در استوری پیج اینستاگرام خودم هم گذاشتم که از ۷ تا ۱۲ شب فقط فوتبال پخش‌ می‌کنند. اگر اینگونه است اسم این شبکه را بگذارند شبکه فوتبال و یک شبکه هم برای سایر رشته‌ها ایجاد کنند به عنوان شبکه ورزش!

او گفت: بازی‌ ما در کشور خودمان برگزار می‌شود و این دیدار در سوریه پخش زنده شد اما مایه تاسف است که در کشور خودمان پخش زنده نداشت. هوادارن و مردم کشور ما در ایران و گرگان نمی‌توانند این بازی ببینند.

او درباره دلیل عدم پخش زنده مسابقات بسکتبال نیز گفت: این موضوع به فدراسیون بسکتبال هم هیچ ارتباطی ندارد و من می‌بینم که برخی‌ها دوست دارند شیطنت‌ کنند. این مسئله مستقیما به شبکه ورزش مرتبط است و اصلا نمی‌دانم دلیل این کار زشت و ناپسند چیست که بازی‌های تنها نماینده بسکتبال ایران در آسیا پخش‌ نمی‌شود.

او در پایان انتقادهای خود تصریح کرد: من به عنوان یک ایرانی واقعا احساس شرمساری میکنم که در کشور خودم بازی میکنم ولی این دیدار پخش زنده نمی‌شود و در سوریه بازی پخش‌ می‌شود. بسکتبال دوستان ما هم نمی‌توانند چنین بازی را ببینند.

 

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
دکمه بازگشت به بالا