اخبار

انتخابات فرمایشی اسفند ۱۴۰۲ ، رفراندوم دیگر علیه جمهوری اسلامی

حکومت دیکتاتوری ولایت فقیه روزبه‌روز با مشکلات جدیدی در ادارهٔ کشور روبه‌رو است که  نه توان حل آن ها را دارد و نه راه‌حلی در حکومت “اسلامی” می تواند وجود داشته باشد. حکومتی که با قوانین و مقررات فقه سنتی عمل می کند، همیشه در بن بست اقتصاد سیاسی ، رشد اجتماعی و فرهنگی قرار می گیرد.سران حکومت “ولایی” در موقعیتی قرار دارند که  سخنان شان دیگر در افکار عمومی بی‌اثر می ماند. مردم به جنایت و خیانت های اسلام سیاسی پی برده اند و چهره کریه حکمرانان حکومت اسلامی کاملاً آشکار شده و تشت رسوایی رژیم از بامش افتاده است و وعده‌های تکراری و توخالی خامنه‌ای دیگر کسی را نمی‌فریبد….

خامنه‌ای امروز در دیدار با مداحان حکومتی گفته: شرکت در انتخابات وظیفه است و هر کسی با انتخابات مخالفت کند با اسلام مخالفت کرده است!
خامنه ای نمایش انتخابات مجلس خودی ها در ماه اسفند را عرصه مهم دیگر برای جهاد تبیین خواند و با تأکید بر ضرورت نقش‌آفرینی در مقابل یأس‌پراکنان و القاءکنندگان بی‌فایده‌گی انتخابات گفت: در مقابل این حرکت خصمانه، مجاهدان تبیین باید با بیان حقایق بایستند و به وظیفه خود عمل کنند.

در همین حال یک عضو شورای نگهبان در رژیم “ولایی” نیز با اشاره به دسیسه‌های دشمن گفته: نقشه این روز‌های دشمن کم رونق کردن انتخابات پیش رو و زیر سوال بردن مشروعیت نظام است و برای این موضوع ماه‌ها است که با برنامه ریزی تلاش می‌کند تا از این طریق به نظام آسیب وارد سازد.

احمد خاتمی افزود:” امروز کسانی که می‌گویند رای ندادن هم نوعی رای دادن است، حرف بایدن را می‌گویند، دشمنان می‌خواهند انتخابات رفراندومی علیه نظام باشد و پروژه فتنه مهسا امینی را با این عمل تکمیل کنند.”

این سخنان در شرایطی مطرح می شود که مدت‌هاست اکثر مردم به ناتوانی‌های حکومت آگاه‌ شده‌اند و می‌دانند که تصمیم‌ها و عملکردهای خامنه‌ای و دستگاه ولایی‌اش عامل اصلی ایجاد بحران‌هایی است که تاوان آنها را طبقۀ کارگر و دیگر زحمتکشان باید بدهند. بحران بن‌بست اقتصادی در حکم چشم اسفندیار جمهوری اسلامی است. بر اثر وخیم‌تر شدن وضع معیشت اکثر مردم و برآورده نشدن خواست‌های مادّی و معنوی آنها برای گذران زندگی عادی، و در نتیجه رشد اعتراض‌های مردمی، رژیم وضعی نامتعادل پیدا کرده است که نمی‌تواند از آن خارج شود.

 

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
دکمه بازگشت به بالا