ورزشی

سجاد پورحسینی فینالیست شد/مدال نقره برای تیم ملی تپانچه

سجاد پورحسینی در نخستین روز از مسابقات تیراندازی آسیایی توزیع سهمیه المپیک در ماده تپانچه به فینال راه یافت.

به گزارش ایسنا، تیراندازان ایرانی در نخستین روز از مسابقات تیراندازی آسیایی توزیع سهمیه المپیک در ماده تپانچه بادی ۱۰ متر در خط آتش ایستادند که سجاد پورحسینی به فینال راه یافت و در بخش تیمی نیز صاحب مدال نقره شدند.

در پایان مرحله مقدماتی تپانچه بادی سجاد پورحسینی با امتیاز ۵۸۰.۲۱ در رده چهارم ایستاد و به فینال راه یافت. جواد فروغی با رکورد ۵۷۷.۱۷ در جایگاه دوازدهم و امیر جوهری‌خو با رکورد ۵۷۵.۱۶ در رده نوزدهم ایستادند و به کار خود در ماده تپانچه پایان دادند.

در این ماده ۵۵ تیرانداز حضور داشتند.

فینال این ماده تا دقایقی دیگر آغاز می‌شود.

کسب مدال نقره توسط تیم ملی تپانچه مردان

تیم ملی تیراندازی ایران با ترکیب سجاد پورحسینی، جواد فروغی و امیر جوهری‌خو در بخش تیمی با مجموع امتیاز ۱۷۳۲ بعد از تیم هند در رده دوم ایستاد و تیم کره نیز سوم شد.

در این ماده ۱۲ تیم رقابت کردند.

در ادامه مسابقات امروز ماده تپانچه بادی زنان پیگیری خواهد شد.

مسابقات تیراندازی آسیایی توزیع سهمیه المپیک از ۱۸ تا ۲۸ دی به میزبانی جاکارتای اندونزی در حال برگزاری است. تیم ملی تیراندازی ایران ۱۳ نماینده در این مسابقات دارد.

مسابقات قهرمانی آسیا اندونزی آخرین مسابقه آسیایی کسب سهمیه المپیک پاریس در بخش تفنگ و تپانچه است و در این مسابقات در هر ماده دو سهمیه توزیع خواهد شد.

تیراندازی ایران تاکنون دو سهمیه المپیک پاریس را کسب کرده‌ است. هانیه رستمیان در ماده تپانچه ۲۵ متر و شرمینه چهل‌امیرانی در تفنگ ۱۰ متر صاحب سهمیه المپیک پاریس شده‌اند.

 

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
دکمه بازگشت به بالا