گوناگون

به‌جای این همه صغری‌ و کبری!

بجای این همه صغری‌ و کبری چیدن و متوسل شدن به هر حشیشی برای وادارساختن مردم به شرکت در انتخابات موردنظر خود و در این مسیر مایه‌گذاشتن از خدا و اسلام و پیغمبر و سایر مقدسات و همچنین ناموس و غیرت و امنیت ملی

اکبر اعلمی

رهبر جمهوری اسلامی:

هر کس با انتخابات مخالفت کند با جمهوری اسلامی و اسلام مخالفت کرده است

علم‌الهدی، امام جمعه مشهد:

شهادت این ۸۵ نفر[در کرمان]… در باطن الطاف الهی است و همه ما برای این الطاف خداوند را شکر می‌کنیم. شکرگزاری این الطاف در انتخابات خود را نشان می‌دهد!

رئیس مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم:

شرکت در انتخابات وظیفه هر ایرانی است.

کسانی که… امام رضا (ع) را در این سرزمین ولی نعمت خود می‌دانند، … کسانی که ناموس پرست هستند و نوایس خود را دوست دارند، …. در هر کجای دنیا هستند باید بشتابند و در انتخابات سهیم باشند و بدانند شرکت در انتخابات وظیفه هر ایرانی است.

کاظم صدیقی امام جمعه موقت تهران:

دشمنان می خواهند انتخابات را بی رونق کنند و عزت ملی را از مردم بگیرند در حالی که ولی فقیه زمان مسأله انتخابات را حق و تکلیف مردم معرفی می کنند…. انتخابات نشانه بصیرت مردم است.

امام‌جمعه یزد:

مخالفت با انتخابات، مخالفت با مشروعیت و مقبولیت نظام جمهوری اسلامی است.

ابوترابی امام جمعه موقت تهران:

حضور پرشور مردم در انتخابات باعث افزایش امنیت می شود

حاج علی اکبری امام جمعه موقت تهران:

دشمنان همیشه به دنبال تحریم انتخابات هستند

امام جمعه اصفهان:

انتخابات یک امر واجب و فتوای همه علما است و به این واسطه دهان دشمن بسته می‌شود،…اگر آمار تعداد آرا در انتخابات کم باشد، این استنباط را می کنند که مردم از حکومت روگردان شده اند.

جانشین فرمانده سپاه امیرالمومنین استان ایلام:

راه گذر از مشکلات برگزاری انتخابات با مشارکت بالا است

فرمانده سپاه نینوا:

هدف دشمن ناامید کردن مردم از شرکت در انتخابات است.

حاجی صادقی نماینده ولی‌فقیه در سپاه:

عدم شرکت در انتخابات دست بوسی امریکا است!

▫️بجای این همه صغری‌ و کبری چیدن و متوسل شدن به هر حشیشی برای وادارساختن مردم به شرکت در انتخابات موردنظر خود و در این مسیر مایه‌گذاشتن از خدا و اسلام و پیغمبر و سایر مقدسات و همچنین ناموس و غیرت و امنیت ملی، اگر صادقید و به انتخابات و انتخاب مردم و آثار و پیامد‌های شرکت و یا عدم شرکت مردم در انتخابات اعتقاد دارید و برای آن ارزش قائلید، یک راه‌کار بسیار ساده‌تر برای تشویق مردم به شرکت در انتخابات وجود دارد.

▫️کافیست از قیمومیت، خودخواهی، خودکامگی، انحصار طلبی و تمامیت‌خواهی‌های تان دست کشیده و با حذف بدعتی بنام “نظارت استصوابی” که در تضاد و تزاحم با حق فطری حاکمیت مردم بر سرنوشتشان می‌باشد، به پیروی از خالق هستی که به ذائقه “آدم ابوالبشر” احترام گذاشته و او را در انتخاب خوردن و یا نخوردن “میوه ممنوعه” در بهشت، مخیّر و آزاد گذاشته و حق انتخاب آزاد او را به رسمیت شناخت، هیات حاکمه نیز به حق فطری حاکمیت مردم بر سرنوشتشان و مفاد اصول؛ ۳، ۶، ۹ و ۵۶ و ۶۲ قانون اساسی و برگزاری “انتخابات آزاد” احترام بگذارد.

▫️در این‌صورت قول شرف می‌دهم که حتی اگر با زور سرنیزه هم بخواهید مردم را از شرکت در انتخابات آزاد بازدارید، اکثریت آنها با همه تمام توان خود در انتخابات و تعیین سرنوشت خود شرکت خواهند کرد.

برگرفته از کانال نویسنده

 

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
دکمه بازگشت به بالا