بین‌المللی

شمار نظامیان کشته شده اسرائیلی به ۵۳۱ نفر رسید

وبسایت روزنامه یدیعوت آحارنوت نوشت که از ابتدای جنگ غزه در هفتم اکتبر ۲۰۲۳ تا کنون و در جریان جنگ در غزه و در شمال فلسطین اشغالی بیش از ۱۳۵۷۲ نظامی و غیرنظامی به بیمارستان ها منتقل شدند.

به نقل از آرمان ملی آنلاین و به نقل ازجماران؛ رسانه های اسرائیلی گزارش دادند که از ابتدای جنگ علیه غزه در هفتم اکتبر ۲۰۲۳ تا کنون بیش از ۴۰۵ نظامی اسرائیلی به شکلی خطرناک زخمی شده اند. این در حالی است که ویدیوهای حملات مبارزان فلسطینی به نیروهای ارتش رژیم اشغالگر که توسط مقاومت فلسطین در نوار غزه منتشر می شود حکایت از آن دارد که شمار زخمی های ارتش رژیم اشغالگر که اوضاع آنها وخیم است بسیار بیشتر از چیز ی است که این رژیم منتشر می کند.

به نقل از المیادین، وبسایت روزنامه یدیعوت آحارنوت نوشت که از ابتدای جنگ غزه در هفتم اکتبر ۲۰۲۳ تا کنون و در جریان جنگ در غزه و در شمال فلسطین اشغالی بیش از ۱۳۵۷۲ نظامی و غیرنظامی به بیمارستان ها منتقل شدند.این وبسایت تأکید کرد که تا امروز صبح دوشنبه ۲۳۳ نظامی در بیمارستان ها درمان می شوند که حال ۴۸ نفر از آنها وخیم است.

در همین حال، ارتش رژیم اشغالگر اعلام کرد که ۱۳۶ اسیر اسرائیلی که عمده آنها نظامی هستند همچنان در اختیار حماس و دیگر گروه های مقاومت فلسطین در نوار غزه هستند و شمار نظامیان کشته شده اعلام شده این رژیم نیز از هفتم اکتبر ۲۰۲۳ تا کنون به ۵۳۱ نفر رسیده است.همچنین بر اساس اعترافات رژیم اشغالگر در نبرد زمینی در نوار غزه تا کنون ۱۹۵ نظامی اسرائیلی کشته شدند و ۱۱۹۳ نفر نیز زخمی شدند.

 

 

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
دکمه بازگشت به بالا