گوناگون

آتش سوزی در بیمارستان گاندی تهران و تخلیه بیماران

بیمارستان گاندی در تهران غروب پنج‌شنبه پنجم بهمن دچار آتش‌سوزی شد. از تلفات جانی هنوز گزارشی منتشر نشده است. بیمارستان تخلیه شده است.

خبرگزاری‌های داخلی ایران خبر دادند که غروب روز پنج‌شنبه پنجم بهمن (۲۵ ژانویه) بیمارستان گاندی در تهران دچار آتش‌سوزی شد. رئیس این بیمارستان ساعت ۱۹:۳۰ به وقت ایران به خبرگزاری ایسنا گفته هنوز گزارشی از آسیب‌های وارده ندارد و در حال حاضر در حال تخلیه بیمارستان هستند.

به گزارش دویچه وله، خیابان‌های منتهی به خیابان گاندی نیز مسدود شده‌اند. معاون پلیس راه تهران گفته در خیابان ولیعصر از تقاطع بهشتی تا میدان ونک محدودیت تردد ایجاد شده است. او از شهروندان خواست از تردد غیرضروری در این منطقه و تجمع در اطراف محل حادثه خودداری کنند.

سخنگوی وزارت بهداشت هم گفته عملیات تخلیه بیماران از بیمارستان گاندی صورت گرفته و طبق اطلاعات اولیه هیچ آسیبی به هیچ بیماری وارد نشده است. به گفته او آتش‌سوزی از ضلع شرقی بیمارستان آغاز شده و بر اساس اطلاعات اولیه هیچ کس آسیبی ندیده است.

این مقام وزارت بهداشت گفته تعدادی از بیماران در هتل مجاور این بیمارستان اسکان داده شده‌اند، اما بیماران بدحال به سایر مراکز درمانی منتقل شده‌اند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی نیز گفته است: «بنا بر گزارشات اولیه این آتش‌سوزی بیشتر بر روی نمای ساختمان بیمارستان بوده، اما در هر صورت اطلاعات تکمیلی به زودی اعلام خواهد شد.»

خبرنگار شبکۀ خبر هم که در محل حادثه حضور دارد، گفته دو طبقه آخر بیمارستان هنوز شعله‌ور است اما در طبقات دیگر آتش مهار شده است.

به گفته دادستان تهران، در ارتباط با این حادثه و بررسی علت آن پرونده قضایی تشکیل شده است.

 

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
دکمه بازگشت به بالا