ورزشی

درخشش ستاره‌های شهرداری گرگان در بسکتبال آسیا

دو ستاره تیم بسکتبال شهرداری گرگان این شانس را دارند که عنوان بهترین بازیکن در دو بخش امتیاز آوری و ریباند مسابقات غرب آسیا را کسب کنند.

به گزارش ایسنا، تیم بسکتبال شهرداری گرگان ایران، در حالی صعود خود به مرحله نیمه‌نهایی مسابقات سوپر لیگ غرب آسیا را قطعی کرده است که دو بازیکن این تیم شانس دارند که به عنوان بهترین بازیکن در دو فاکتور مهم دست یابند.

در حال حاضر «ویل چری» گارد آمریکایی این تیم با کسب ۸۹ امتیاز، در رده‌بندی امتیاز آورترین بازیکنان این رقابت‌ها جایگاه نخست را به خود اختصاص داده و همچنان نیز شانس این را دارد که رکورد خود را بهبود بخشیده و این عنوان را ازآن خود کند.

درخشش ستاره‌های شهرداری گرگان در بسکتبال آسیا

همچنین ارسلان کاظمی، کاپیتان و بازیکن پست ۴ تیم شهرداری گرگان نیز در بخش بهترین ریباندر این مسابقات، با ثبت آمار درخشان ۵۴ ریباند در ۴ بازی، جایگاه نخست این رده‌بندی را به خود اختصاص داده و مدعی اصلی برای کسب این عنوان است.

«نرول پله» سنتر و دیگر ستاره آمریکایی شهرداری گرگان نیز با ثبت ۳۱ ریباند در ۴ بازی، جایگاه ششم این رده‌بندی را در اختیار دارد که باید دید نهایتا چه رکوردی را به ثبت می‌رساند.

فاکتور دیگری که فدراسیون جهانی بسکتبال به آن پرداخته است، معرفی بهترین پاسور مسابقات است که ارسلان کاظمی و ویل چری از تیم شهرداری گرگان، به ترتیب با ۱۸ و ۱۷ پاس گل، در رده‌های چهارم و پنجم قرار دارند.

سه نفر برتر در این بخش نیز علی منصور، کن برون و لامونت جونز هستند که هر سه آن‌ها تا پایان هفته چهارم، ۲۰ پاس گل را به ثبت رسانده‌اند. کاظمی و چری این شانس را دارند که در این فاکتور نیز از رقبای خود عبور کنند.

 

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
دکمه بازگشت به بالا