جوانان

“دلا بسوز که سوز تو کارها بکند “

کارگران و زحمتکشان میهن ما از بخش‌های خدماتی و صنعتی گرفته تا آموزشی و درمانی در وضعیت کنونی استوار تر و با انگیزه‌تر ازگذشته با ادامه دادن به مبارزه فصلی نو از اعتصاب‌ها و اعتراض‌ها به سیاست سرکوب مزدی و علیه یورش‌های برنامه‌ریزی شده رژیم ارتجاعی حامی کلان سرمایه‌داران و دلالان نیروی کار آغاز کرده‌اند….

داد از اینهمه بیداد!

مدیریت شرکت با ایراداتی که در فیش‌های صادر شده اعمال کرده روشن کرد که قصد دارد کار و زندگی ما را بار دیگر به بازی بگیرد.
با آنکه تاکنون به مرحله اجرای طرح طبقه‌بندی رسیده‌ایم، اما امروز و پس از صدور فیش ها، باز هم اثرات فساد و تبعیض در ارقام فیش‌ها و برخی آیتم‌ها داد می‌زند و مدیریت عامدانه در روند اجرای طرح و به حق ما دستبرد زده است.
داد از اینهمه بیداد!

همکاران گرامی و ارجمند
همانطور که در جریان اوضاع ملتهب و آشفته‌ای که مدیران شیاد و حیله‌گر بوجود آورده‌اند هستید، امکان ادامه تولید به این شکل به معنای رضایت از منافع کارفرما و حتی عقب‌نشینی نسبت به آخرین توافقی است که چندان هم رضایت بخش نبود و و وعده داده بودیم در صورت فریبکاری و دغلبازی به زودی با اتحاد قدرتمندتر تمام شک و تردیدهای همکاران از بین خواهد رفت.
گروه ملی تا زمانیکه در چنگال این ام‌الفسادهای مافیایی است روی خوش نمی‌بیند و اعتراضات ما ادامه خواهد داشت.

با توجه به بازیچه قرار گرفتن کار و معیشت و مطالبات ما، تمامی پرسنل گروه ملی و شفق را به مجمع عمومی جهت تصمیم‌گیری در وضعیت فعلی فرا می‌خوانیم.
دیگر هیچ توافق و مذاکره‌ای را به رسمیت نمی‌شناسیم.
طبقه‌بندی را بدون اخلال و دستکاری می‌خواهیم و همسان‌سازی و تغییر مدیریت را همین امروز طلب می‌کنیم و اینبار کوتاه نخواهیم آمد.
مدیریت منابع انسانی و امور تشکیلات و روشها اگر نمی‌خواهند مانند بلایی که بر سر محمدی نالایق آمد تکرار شود، بهتر است در مجمع ما حاضر شده و فورا ایرادات را حل و فصل کرده و فیشها را مطابق انتظار و برابر آنچه که به عنوان نمونه منتشر شد اصلاح نمایند.
اگر به درد این کار هم نمی‌خورند پس وظیفه دیگری در شرکت برایشان تعریف نشده و چاره‌ای نیست که خودمان دست به کار شویم.
شنبه آخرین فرصت ما به شما خواهد بود.
این کارگر گروه ملی و این میدان عمل.
اگر تمام فیش‌ها در تمام بخش‌ها اصلاح نشود، هیچ مدیر و مسئول و مزدوری نمی‌تواند پیش‌بینی کند که دامنه خشم کارگر تا به کجا خواهد کشید و خیابان‌های شهر پذیرای چه طوفانی خواهد بود!
بنا بود که این صنعت و مزایای آن نصیب زحمتکشان و مردم گردد اما حلقه‌های مافیای قدرت و ثروت همگان را به بازی گرفته‌اند و همه حقوق و بهره‌ها را تصاحب کرده‌اند. منافعتان را به آتش می‌کشانیم و خاکستر آن را در تک به تک خیابان‌های این شهر پخش خواهیم کرد اگر بار دیگر ما را وادار به اعتصاب کنید.
اهواز ثابت کرد که همراه ماست و گروه ملی فولاد آبدیده و پرحرارت ایستاده تا ضرب شستی به این غارتگران نشان دهد.
به گوش باشید که پرچم مطالبه گری را از زمین برمی‌داریم و آن را در مرکز شهر می‌کوبیم تا صدایش کل خوزستان و کشور را به رعشه درآورد.

صدای مستقل کارگران گروه ملی فولاد -۱۸بهمن ۱۴۰۲

 

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

 

Print Friendly, PDF & Email
دکمه بازگشت به بالا