گوناگون

پورمحمدی: اگر یکی از نزدیکان رهبر یا مقامات برای رهبری مطرح شود، به او رای خواهد  داد

پورمحمدی[یکی از جنایتکاران بنام هیأت مرگ]: رهبر انقلاب با هرگونه موروثی‌شدن مخالف هستند، اما او در مقام عضو خبرگان محافظه‌کاری نخواهد کرد و اگر کسی شایسته رهبری باشد، فارغ از آنکه نسبتی با رهبر یا مقامات کشور داشته باشد، به او رای خواهد داد، مگر آنکه این انتخاب پیامد‌های تند اجتماعی داشته باشد.

مصطفی پورمحمدی که برای این دوره از انتخابات مجلس خبرگان در گفتگو با رویداد۲۴ به این پرسش پاسخ می‌دهد که با چه شاخص‌هایی رهبر آینده را انتخاب می‌کند. آیا در صورت ورود به مجلس خبرگان، شائبه موروثی شدن نظام را در مسیر انتخاب رهبر مدنظر قرار می‌دهند؟

متین غفاریان:از آقای پورمحمدی پرسیدیم فارغ از شاخص‌هایی که در قانون اساسی آمده اگر انتخاب رهبر آینده موجب از بین رفتن جمهوریت و ایجاد شائبه موروثی‌شدن نظام شود چه می‌کند؟ آقای پورمحمدی در پاسخ گفت مطلع است که رهبر انقلاب با هرگونه موروثی‌شدن مخالف هستند، اما او در مقام عضو خبرگان محافظه‌کاری نخواهد کرد و اگر کسی شایسته رهبری باشد، فارغ از آنکه نسبتی با رهبر یا مقامات کشور داشته باشد، به او رای خواهد داد، مگر آنکه این انتخاب پیامد‌های تند اجتماعی داشته باشد.

 

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
دکمه بازگشت به بالا