گوناگون

کشف یک گور جمعی دیگر در بیمارستان «ناصر» غزه

منابع رسانه‌ای فلسطین امروز (دوشنبه) از کشف یک گور جمعی دیگر در بیمارستان ناصر در شهر «خان یونس» واقع در جنوب نوار غزه خبر دادند.

به گزارش ایرنا، شبکه فلسطینی «القدس» در این باره گزارش داد که ظهر امروز یک گور جمعی دیگر در محوطه بیمارستان ناصر کشف شد.

طبق این گزارش، در این گور جمعی پیکر ۷۳ شهید فلسطینی کشف شده است.

این شبکه اعلام کرد که تا کنون پیکر ۲۸۳ شهید در این گورهای جمعی در خان یونس کشف شده است.

در همین راستا، سازمان دفاع شهری نوار غزه نیز اعلام کرد: سه گور جمعی در بیمارستان ناصر وجود دارد و تعداد شهدا صدها نفر تخمین زده می‌شود.

پیشتر سخنگوی سازمان دفاع شهری نوار غزه اعلام کرده بود: بسیاری از اهالی منطقه ناپدید شده‌اند و نمی‌دانیم که آن‌ها بازداشت شده یا دفن شده‌اند.

وی افزود: بعد از خروج اشغالگران از برخی مناطق غزه، ۲ هزار شهروند فلسطینی ناپدید شده‌اند. ارتش اسرائیل به فلسطینی‌ها می‌گوید که شما در امنیت هستید ‌و به شما آسیبی نمی‌رسد و سپس چند دقیقه بعد به طور مستقیم آن‌ها را به قتل می‌رساند.

این مسوول فلسطینی همچنین گفت که بیشتر شهدای گورستان‌های جمعی و بیمارستان‌ها زنان و کودکان هستند.

پس از گذشت بیش از ۶ ماه از تجاوز بدون نتیجه و دستاورد رژیم صهیونیستی به غزه، این رژیم روزبه‌روز بیشتر در بحران‌های داخلی و خارجی خود فرومی‌رود.

رژیم صهیونیستی طی این مدت دستاوردی غیر از جنایت، قتل‌عام، ویرانی، جنایت‌های جنگی، نقض قوانین بین‌المللی، بمباران نهادهای امدادرسان و قحطی و گرسنگی در این منطقه نداشته است.

 

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
دکمه بازگشت به بالا