ورزشی

قهرمان پارالمپیک پس از ۲ سال پاداش ۳۰۰ میلیونی را گرفت

با گذشت بیش از ۲ سال از پارالمپیک توکیو و با پیگیری‌های فراوان مهدی اولاد قهرمان پرتاب وزنه، این ورزشکار سرانجام توانست پاداش قهرمانی خود را از اداره کل ورزش و جوانان استان فارس دریافت کند.

مهدی اولاد در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: قبل از اعزام به پارالمپیک توکیو، مسوولان اداره کل ورزش و جوانان استان فارس وعده داده بودند که در صورت کسب مدال طلا ۵۰ سکه پاداش خواهند داد. حواله این جوایز را طی این سال‌ها با مهر اداره ورزش و جوانان در دست داشتم. بعد از بازگشت از پارالمپیک، نصف این سکه ها پرداخت شد اما با تغییرات مدیریتی که در اداره کل ورزش و جوانان استان فارس صورت گرفت، متاسفانه کسی جوابگو نبود.

وی افزود: مبلغ پاداش چیزی حدود ۲۳۰ میلیون بود که با گذشت بیش از ۲ سال این مبلغ به ۳۰۰ میلیون تومان افزایش پیدا کرده بود.

قهرمان پارالمپیک توکیو تاکید کرد: برای گرفتن حقم از هیچ تلاشی کوتاهی نکردم و با وجود این که بیش از ۲ سال برای دریافت پاداشم مرتب از سوی مدیر کل ورزش و جوانان پیشین استان فارس پاس کاری می‌شدم، امروز سرانجام با حمایت خداجو مدیر کل ورزش و جوانان استان فارس و سجادی معاون مدیرکل حواله‌ام نقد شد و پاداش پارالمپیکی خود را که چیزی حدود ۳۰۰ میلیون تومان بود، دریافت کردم.

اولاد در پایان ضمن تشکر از حمایت‌های مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس برای دریافت پاداش پارالمپیکی خود گفت: خوشحالم که بالاخره امروز مزد زحمات چند سال تلاش خود را با حمایت مدیرکل فعلی ورزش و جوانان استان فارس دریافت کردم. با دریافت این پاداش انگیزه‌ام برای مدال آوری در پارالمپیک پاریس به عنوان نماینده استان فارس چند برابر خواهد شد.

 

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
دکمه بازگشت به بالا