ورزشی

گواردیولا: جهان پر از ظلم است

سرمربی منچستر سیتی تاکید کرد که هیچ علاقه‌ای برای پست ریاست یوفا و فیفا ندارد. او به حوادثی که در جهان رخ می دهد واکنش جالبی داشت.

به گزارش ایسنا، پپ گواردیولا یکی از بهترین مربیان تاریخ فوتبال جهان است که نتایج خیره‌کننده و جام‌های زیادی کسب کرده است. گواردیولا با منچستر سیتی در آستانه چهارمین قهرمانی خود در لیگ برتر انگلیس است.

او در گفت‌وگویی که با شبکه انگلیسی cityxtra داشت، درباره این سوال که آیا علاقه‌ای به ریاست یوفا و فیفا دارد، گفت: نه به هیچ وجه. من دوست ندارم که کروات ببندم و همواره در جلسات رسمی شرکت کنم بلکه دوست دارم که کفش ورزشی بپوشم و کنار تیمم باشم. اگر توصیه داشته باشم، ارائه می‌دهم اما دوست ندارم که ریاست فیفا و یوفا را برعهده بگیرم.  این کار من نیست.

گواردیولا ادامه داد: وقتی کسی از تیمم انتقاد کند، من مجبور به دفاع هستم. مجبور به حمایت و دفاع از باشگاهی هستم که در آن مربیگری می‌کنم. هر کسی نقش خود را در زندگی دارد و این نقش من است.

سرمربی سیتی در پایان سخنان جالبی داشت و گفت: مردم می‌توانند از چیزهای دیگری هم شکایت کنند. هر انسانی در ابتدا به خودش اهمیت می‌دهد. آیا او همسایه‌اش را در اولویت قرار می‌دهد؟ کافی است که نگاهی به جهان داشته باشید. جهان پر از ظلم است اما ما فقط  اینجا نشسته‌ایم و هر کسی تنها به خودش توجه می‌کند اما روزی این ظلم به ما هم خواهد رسید.

 

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
دکمه بازگشت به بالا