گوناگون

کوبا: قتل عام مردم در النصیرات سند دیگری از نسل‌کشی اسرائیل است

برونو رودریگز وزیر خارجه کوبا یکشنبه شب با محکوم کرد قتل عام مردم فلسطین در اردوگاه النصیرات در نوار غزه گفت که این اقدام سند دیگری از نسل‌کشی رژیم اسرائیل علیه فلسطینی‌هاست….

به گزارش ایرنا، رودریگز در شبکه اجتماعی ایکس نوشت: ما قتل عام مردم توسط ارتش اسرائیل در اردوگاه آوارگان النصیرات را بشدت محکوم می‌کنیم.

وی افزود که این قتل عام «سند دیگری از نسل‌کشی اسرائیل علیه مردم فلسطین است که در کمال مصونیت انجام می‌شود.»

اسرائیل دیروز شنبه در ادامه جنایت‌های خود قتل عام هولناکی را در اردوگاه النصیرات در مرکز نوار غزه انجام داد که به شهادت ۲۷۴ فلسطینی منجر شد. در میان شهدای این جنایت رژیم اشغالگر، ۶۴ کودک و ۵۷ زن به چشم می خورد.

اسرائیل اعلام کرد که در عملیات خود در مرکز اردوگاه النصیرات توانسته چهار اسیر صهیونیست را آزاد کند و آنها در وضعیت خوبی هستند.

«نبیل ابوردینه» سخنگوی رسمی تشکیلات خودگردان فلسطین نیز گفت که سریال کشتارهای خونین روزمره علیه ملت فلسطین که آخرین مورد آن کشتار در اردوگاه النصیرات بود، در ادامه نسل‌کُشی ملت فلسطین صورت می‌گیرد.

وی افزود: دولت آمریکا مسوول کامل همه کشتارهایی است که اسرائیل مرتکب آن می‌شود و ما خواهان توقف این جنگ هستیم. ادامه این جنگ اوضاع را به سمت مرحله خطرناک سوق می‌دهد که هرگز صلح و امنیتی برای هیچ کس محقق نخواهد کرد.

 

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
دکمه بازگشت به بالا