فرهنگی

اعتراض بازنشستگان کشوری و فرهنگیان بازنشسته به بیمه تکمیلی

بازنشستگان با بیان اینکه هیچ روزنه امیدی جهت مرتفع نمودن مشکلات درمانی در صندوق بازنشستگی کشوری وجود ندارد؛ اعلام کردند: اینهمه بیمه‌گر معروف و شناخته شده در کشور ما فعال هستند، اما این چه معمای ابهام‌انگیزی‌ست که بدترین آنان برای دومین صندوق‌ بازنشستگی کشور انتخاب می‌شود؛ این حرکات تردید آمیز موجب بی اعتمادی ما بازنشستگان از مدیران این صندوق می‌شود….

به گزارش ایلنا، در نامه‌ی بازنشستگان که یک رونوشت از آن برای نمایندگان مجلس شورا ارسال شده، آمده است: در حوزه درمانی ما بازنشستگان کشوری هیچگونه اتفاقات امید آفرینی رخ نداده است، فقط یک نام عوض شده است؛ با بیمه‌گری قرارداد منعقد شده است که نزد مراکز درمانی ناشناخته است، حتی زیرساخت‌های لازم جهت پاسخگوی ارباب رجوع به اندازه کافی ندارد. باز روال غلط گذشته و سیکل معیوب، قرار است انجام گردد، اوراق درمانی به دفاتر این بیمه گر داده شود تا پس ازبررسی‌های لازم با تاخیر کسری به حساب بازنشسته بیمار واریز شود.

🔸آن‌ها با بیان اینکه هیچ روزنه امیدی جهت مرتفع نمودن این مشکلات درمانی در صندوق بازنشستگی کشوری وجود ندارد؛ اعلام کردند: اینهمه بیمه‌گر معروف و شناخته شده در کشور ما فعال هستند، اما این چه معمای ابهام‌انگیزی‌ست که بدترین آنان برای دومین صندوق‌ بازنشستگی کشور انتخاب می‌شود؛ این حرکات تردید آمیز موجب بی اعتمادی ما بازنشستگان از مدیران این صندوق می‌شود.

🔸#شورای_هماهنگی_تشکلهای_صنفی_فرهنگیان_ایران همچون گذشته از بازنشستگان محترم فرهنگی و سایر بازنشستگان عزیز کشوری حمایت کرده و بر خواسته های به حق و قانونی آنها تاکید می کند.

🔹🔹🔹
شورای هماهنگی تشکلهای صنفی فرهنگیان ایران

 

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
دکمه بازگشت به بالا