گوناگون

صادق لاریجانی جای خالی احمدی‌نژاد را پر کرد: اعلامیه حقوق بشر ورق‌پاره است

پس از آنکه احمدی نژاد با حمایت خامنه ای قطعنامه های شورای امنیت سازمان ملل را ورق پاره نامید و باعث شد تحریم ها رنج های بسیاری را برای ایرانیان در پی داشته باشد، حالا لاریجانی اعلامیه حقوق بشر را ورق پاره خونده است….

یک سال پس از آنکه احمدی نژاد قدرت را به منتخب مردم واگذار کرد، حالا ادبیات او از زبان برخی مسئولان دیگر نظام شنیده می شود. صادق لاریجانی رئیس قوه قضاییه یکی از این افراد است.

به گزارش کلمه، پس از آنکه احمدی نژاد قطعنامه های شورای امنیت سازمان ملل را ورق پاره نامید و باعث شد تحریم ها رنج های بسیاری را برای ایرانیان در پی داشته باشد، حالا لاریجانی اعلامیه حقوق بشر را ورق پاره خونده است.

به نوشته روزنامه رسالت، رئیس قوه قضائیه با بیان اینکه اعلامیه حقوق بشر دردست آمریکا واروپا ورق پاره است، گفت: کشورهای سلطه گر از اعلامیه جهانی حقوق بشربرای فشاربرکشورهای دیگراستفاده کرده و این اعلامیه دردستان آنها کاغذ پاره ای بیش نیست.

صادق لاریجانی تاکید کرد: برخورد غرب در صحنه حقوق بشردوگانه وابزاری است وانسان های آزاده را به فکرفروبرده است. اعلامیه حقوق بشردردست این افراد تبدیل به کاغذ پاره ای شده است. ایران این انتخابات آزاد را برگزارکرده اما مورد اشکال حقوق بشرقرارمی گیرد اما مردم بحرین برای داشتن حق یک رای می جنگند اما کسی صدای آنها را نمی شنود.

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا