گوناگون

جلسه مجلس غیر علنی شد

نمایندگان برای بررسی اظهارات روز گذشته رییس جمهور در جمع سفرا و نمایندگان ایران در خارج از کشور،‌ جلسه را غیرعلنی کردند…

دقایقی پیش جلسه علنی امروز مجلس به درخواست بیش از ۱۸۰ نماینده برای بررسی اظهارات رییس جمهور در جمع سفرا و نمایندگان ایران در خارج از کشور، غیرعلنی شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، پس از قرائت نامه نمایندگان برای استیضاح فرجی دانا و اعلام وصول استیضاح وزیر علوم،‌ نمایندگان برای بررسی اظهارات روز گذشته رییس جمهور در جمع سفرا و نمایندگان ایران در خارج از کشور،‌ جلسه را غیرعلنی کردند.

گفتنی است روز گذشته رییس جمهور با انتقاد از منتقدان مذاکرات هسته‌ای گفته بود:” از بس بعضی‌ها هراسان زندگی می‌کنند و چون خودشان اعتماد به نفس ندارد، دیگران را هم این چنین می‌بینند لذا چند مورد از مذاکرات خود را در کتاب هسته‌ای آوردم تا این ترسوها بخوانند. یک عده شعار می‌دهند ولی بزدل سیاسی‌اند؛ هر وقت می‌خواهد مذاکره شود یک عده می‌گویند داریم می‌لرزیم؛ خوب به جهنم، بروید یک جای گرم پیدا کنید.”

***

۱۲۰ امضا نمایندگان،در اعتراض به اظهارات روز گذشته روحانی

نمایندگان مجلس طی نامه ای در خصوص اظهارات روز گذشته رییس جمهور در همایش سالانه سفرا و نمایندگی‌های ایران در خارج از کشور طی نامه ای اعتراض خود را اعلام کردند .

 

روح الله حسینیان نماینده تهران و عضو جبهه پایداری در صحن علنی مجلس به جمع آوری امضاء مشغول است که تا کنون ۱۲۰ امضاء جمع شده است.

همچنین در این باره موسوی لارگانی نماینده فلاورجان و جوکار نماینده ملایر درخواست جلسه غیر علنی با حضور روحانی به رییس مجلس پیشنهاد دادند .

گفتنی است نمایندگان بدون اینکه متن نامه را مطالعه کنند آن را امضا می کنند و به دلیل افز ایش تعداد امضاها چندین برگه را به صورت طومار به هم چسبانده اند.

ایسکانیوز

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا