گوناگون

پیروزی تاریخی ایران مقابل آمریکا

تیم ملی والیبال کشورمان در دومین دیدار خود در مسابقات والیبال قهرمانی مردان جهان مقابل امریکا در دیداری نزدیک موفق شد امریکا را از پیش رو بردارد…

140902114905_volleyball_usa_1_iran_512x288_epa

به گزارش ایلنا، تیم ملی والیبال کشورمان که در دومین دیدار خود در رقابت های والیبال قهرمانی مردان جهان در لهستان مقابل امریکا قرار گرفته بود در این دیدار با نتیجه ۳ بر ۲ مقابل امریکا قهرمان لیگ جهانی ۲۰۱۴ به برتری برسد.

ملی پوشان ایران در نخستین ست با نتیجه ۲۵ بر ۲۳ موفق به شکست امریکایی شدند تا شوکی را به این تیم وارد کنند. در ست دوم هم شاگردان کواچ موفق شدند ۲۵ بر ۱۹ ست را به سود خود به پایان ببرند تا بازی ۲ بر صفر به سود ملی پوشان ایران شود.

امریکایی ها در ست سوم به خود آمدند و موفق شدند ۲۵ بر ۱۹ بازی را به سود خود رقم بزنند تا نتیجه بازی ۲ بر یک شود. در ست چهارم هم برتری با امریکایی ها بود که موفق شدند این بار ۲۵ بر ۱۸ ست را به سود خود رقم بزنند تا بازی به ست پنجم کشیده شود.

در ست پنجم و پایانی درو در حالیکه بازی نزدیکی را از دو تیم شاهد بودیم شاگردان کواچ موفق شدند با نتیجه ۱۷ بر ۱۵ ست را به سود خود رقم بزنند تا ملی پوشان ایران این بازی سنگین را در نهاست ۳ بر ۲ به سود خود به پایان ببرند و شگفتی بزرگی را رقم بزنند.

تیم ملی کشورمان در سومین دیدار خود پنج شنبه ۱۳ شهریورماه از ساعت ۱۹ به مصاف فرانسه خواهد رفت.

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا