زنان

دادستان تهران: هیچ حکمی برای پرونده غنچه قوامی صادر نشده

معاون فرهنگی قوه قضاییه، بدون توجه به اینکه به مدت یک سالی می شود که از حضور زنان در ورزشگاه های والیبال به بهانه های واهی جلوگیری می کردند و هم اکنون نیز زنان حق رفتن به ورزشگاه ها برای دیدن مسابقه های فوتبال را ندارد به صراحت گفت: اصلا برای حضور بانوان در ورزشگاه در قانون هیچ چیزی تعریف نشده است و این امر موضوعیت ندارد.اما متاسفانه خبرنگار ایرنا از حجت الاسلام والمسلمین هادی صادقی سوال نکرد، پس به چه دلیل است که حکومت جمهوری اسلامی ، سال ها ست از ورود زنان به ورزشگاه ها و استادیوم های فوتبال جلوگیری می کند؟!…

دادستان تهران یک روز پس از برداشتن ممنوعیت حضور زنان در سالن های والیبال در گفت و گویی با خبرنگار ایرنا به دروغ اعلام کرد: هیچ حکمی برای پرونده غنچه قوامی صادر نشده است.

‘عباس جعفری دولت آبادی’دادستان تهران یک روز پس از برداشتن ممنوعیت حضور زنان در سالن های والیبال در گفت و گویی با خبرنگار ایرنا به دروغ در گفت گو با ایرنا در خصوص آخرین وضعیت پرونده قوامی افزود: هنوز دادگاه هیچ حکمی برای این پرونده صادر نکرده است.

معاون فرهنگی قوه قضاییه نیز قبلا در گفت وگو با خبرنگار ایرنا مزورانه گفته بود: که در رابطه با بازداشت غنچه قوامی نادرست اطلاع رسانی شده و او به خاطر تماشای مسابقه والیبال بازداشت نشده است.

هادی صادقی، بدون توجه به اینکه به مدت یک سالی می شود که از حضور زنان در ورزشگاه های والیبال به بهانه های واهی جلوگیری می کردند و هم اکنون نیز زنان حق رفتن به ورزشگاه ها برای دیدن مسابقه های فوتبال را ندارد به صراحت گفت: اصلا برای حضور بانوان در ورزشگاه در قانون هیچ چیزی تعریف نشده است و این امر موضوعیت ندارد.
اما متاسفانه خبرنگار ایرنا از حجت الاسلام والمسلمین هادی صادقی سوال نکرد، پس به چه دلیل است که حکومت جمهوری اسلامی ، سال ها ست از  ورود زنان به ورزشگاه ها و استادیوم های  فوتبال جلوگیری می کند؟!

 

معاون فرهنگی قوه قضاییه ، طبق روال همیشگی مزورانه به دروغ متوسل شده و گفت:‌ قوامی به اتهام تبلیغ علیه کشور و در ارتباط با بیگانگان در بازداشت بسر می برد.

غنچه قوامی شهروند انگلیسی ایرانی الاصل سی ام خرداد ماه امسال حین تماشای والیبال در ورزشگاه آزادی بازداشت شد و ساعتی بعد آزاد شد. او که روز بعد برای دریافت لوازم همراه خود مراجعه کرده بود، مجددا دستگیر شد.

مازنان

دادستان تهران: هیچ حکمی برای پرونده غنچه قوامی صادر نشده

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا