گوناگون

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس بازداشت شد

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس تهران امروز (شنبه) بازداشت موقت شد…

حمیدرضا سیاسی که صبح امروز برای تفهیم اتهام به شعبه دوم دادسرای فرهنگ و رسانه (شعبه ویژه جرائم ورزشی) رفته بود، پس از تفهیم اتهام بازداشت شد.
به گزارش ایرنا اتهامات مدیرعامل باشگاه پرسپولیس رسما اعلام نشده است. اما خبرگزاری فارس از قول وی نوشت که موضوع مذاکره با باشگاه رئال مادرید به واسطه گری یک فرد «ضدانقلابی» (جهانشاهی) ربطی به بازداشت وی ندارد.
حمید سیاسی بعد از بازداشت در گفت و گو با فارس اظهار داشت: من به دلیل پرونده های قبلی از جمله شکایت والیبالیست ها، کشتی گیران و اسپانسر بازداشت شده ام.
وی در پاسخ به این سوال که این پرونده ها برای قبل بوده و چه ارتباطی به او دارد گفت: به هر حال من مدیرعامل باشگاه هستم و به این دلیل من را خواسته اند.
سیاسی در خصوص اینکه گفته می شود به دلیل بحث مذاکرات باشگاه با رئال مادرید و حضور یک «فرد ضد انقلابی» در این مذاکرات وی را بازداشت کرده اند گفت: نه این طور نیست و ربطی ندارد.
مدیرعامل پرسپولیس در خصوص اینکه با قرار وثیقه آزاد می شود گفت: در قرار بازداشت موقت وثیقه نمی تواند کمک حال باشد اما مسئولان باشگاه و وزارت ورزش پیگیر هستند و ان شا الله حل می شود.

ایرنا

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا