گوناگون

تهدید در روز روشن: به همایش اصلاح طلبان حمله می کنیم

چماق داران ولی فقیه در رسانه های وابسته به رژیم «ولایت فقیه » با انتشار خبری به نقل از گروهی که خود را «حزب الله» نامیده اند تهدید کرده اند که به همایش اصلاح طلبان در روز پنجشنبه حمله خواهند کرد. …

تعدادی از رسانه های وابسته به محافظه کاران با انتشار خبری به نقل از گروهی که خود را «حزب الله» نامیده اند، تهدید کرده اند که به همایش اصلاح طلبان در روز پنجشنبه حمله خواهند کرد. در این خبر آمده است:

گروهی از اصلاح طلبان تندرو در اقدامی علیه امنیت ملی، درصدد هستند تا به بهانه برگزاری همایشی انتخاباتی، سخنرانی اصلی این برنامه را به یکی از سران فتنه بسپارند.

به گزارش رجا نیوز به نقل از خیبرآنلاین، طبق فضاسازی رسانه ای که رییس دوره‌ای‌ شورای هماهنگی جبهه اصلاحات ترتیب داده، اعلام شده که همایش اصلاح طلبان روز پنجشنبه ۲۵ بهمن ماه برگزار خواهد شد. براساس این گزارش، طبق اعلام صورت گرفته، ظاهرا در اقدامی وقیحانه و تنش آفرین، سخنران اصلی این همایش را به محمد خاتمی (یکی از سران فتنه) سپرده اند.

لذا، با توجه به تلاش های مذبوحانه ای که از سوی طیف افراطی اصلاح طلبان وابسته به جریان فتنه، برای عادی سازی حضور وی در برخی مجامع صورت می گیرد، و از سویی، فشارهایی که به برخی مسئولان و نهادهای ذی ربط در ماجرای سران فتنه وارد می شود، پیش بینی می شود که در صورت اتخاذ سیاست تسامح و تساهل درباره همایش مذکور، نیروهای انقلابی و حزب اللهی با تاسی از وصیتنامه امام خمینی(ره) راسا وارد عمل شوند.

به همین منظور، ضمن هشدار به گروه افراطی اصلاح طلبان مبنی بر عدم تنش آفرینی در فضای سیاسی کشور، از مسئولان امنیتی نیز انتظار می رود نسبت به این مساله واکنش مقتضی را انجام دهند.

بدیهی است با توجه به تاکیدات همیشگی امام خامنه ای بر ماجرای فتنه ۸۸ و عدم توبه سران فتنه و پذیرش آنان از سوی نظام، در صورت بروز کوتاهی در این زمینه و عدم انجام اقدامات پیشگیرانه و لغو سخنرانی این فتنه گر، جوانان حزب اللهی و انقلابی با تاسی از بند “م” وصیتنامه امام خمینی(ره) به تکلیف خود در این زمینه جامه عمل خواهند پوشاند و تبعات ناشی از آن، برعهده برگزارکنندگان مراسم به عنوان ناقضان قانون خواهد بود.
کلمه

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا