گوناگون

هفته نامه ستاره صبح توقیف شد

هفته نامه ستاره صبح که با دریافت مجوز از هیات نظارت بر مطبوعات قرار بود در آینده نزدیک به روزنامه تبدیل شود، با اعلام جرم شعبه چهارم دادسرای فرهنگ و رسانه توقیف شد…

محمود علیزاده طباطبایی وکیل مدافع مدیرمسئول هفته نامه توقیف شده ستاره صبح در گفت‌وگو با تسنیم با اعلام این خبر گفت: این هفته نامه به دلیل انتشار نامه علی مطهری خطاب به رییس قوه قضاییه از سوی شعبه چهارم دادسرای فرهنگ و رسانه توقیف شده است. وی اضافه کرد: با توجه به اینکه بازپرس این شعبه تغییر کرده و بازپرس جدید به تازگی مستقر شده است، قرار شده بعد از مطالعه پرونده به اتفاق مدیرمسئول هفته نامه به شعبه بازپرسی مراجعه کنیم.
علیزاده طباطبایی گفت: هفته نامه ستاره صبح بر اساس بند ۵ ماده ۱۵۶ قانون اساسی مبنی بر پیشگیری از وقوع جرم توقیف شده است. به گفته وی، آخرین شماره هفته نامه ستاره صبح، ۲۰ دی ماه منتشر و دو روز بعد یعنی ۲۲ دی ماه از سوی شعبه چهارم بازرپرسی دادسرای فرهنگ و رسانه توقیف شد.
پیشتر نیز علی صالح آبادی مدیرمسئول هفته نامه ستاره صبح از تغییر دوره این هفته نامه و تبدیل آن به روزنامه با مجوز هیات نظارت بر مطبوعات خبر داده و اعلام کرده بود نخستین شماره این روزنامه ۲۷ دی ماه منتشر می‌شود.
تسنیم

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا