گوناگون

اعتراض جمعی از کارگران و رانندگان پلی‌اکریل اصفهان به پرداخت نشدن مطالبات مزدی

کارگران کارخانه پلی اکریل اصفهان از تاخیر چند ماهه در پرداخت مطالبات مزدی خود و رانندگان سرویس‌های حمل و نقل کارخانه این واحد صنعتی خبر می‌دهند…

براساس اطلاعاتی که از سوی فعالان کارگری اصفهان در اختیار ایلنا قرار گرفته ‌است در سه روز گذشته جمعی از کارگران و رانندگان کارخانه پلی اکریل اصفهان در اعتراض به پرداخت نشدن مطالبات مزدی خود حرکت‌های اعتراضی کرده‌اند.

بطور مشخص در مورد اعتراض رانندگان گفته می‌شود که در روز دوشنبه رانندگان سرویس‌های حمل و نقل کارگران کارخانه پلی اکریل به دلیل پرداخت نشدن ۴ ماه حقوق معوقه (ماه‌های آبان، آذر، دی و بهمن سال ۹۳) با تاخیر یک ساعته کارگرانی که قصد رفتن به منازل خود را داشتند جابجا کردند.

همچنین در مورد اعتراض کارگران کارخانه پلی اکریل اصفهان گفته می‌شود که در روزهای سشنبه و چهارشنبه (۲۷ و ۲۸ بهمن‌ماه) حدود دویست نفر از کارگران کارخانه پلی اکریل در اعتراض به پرداخت نشدن مطالبات دو ماه اخیر (دی و بهمن سال ۹۳) به مدت چند ساعت در محوط کارخانه تجمع کردند.

به ادعای کارگران در تمامی این اقدامات اعتراضی مسئولان مالی – اداری کارخاه پلی‌اکریل با حضور در جمع معترضان وعده دادند که به خواسته‌های آن‌ها رسیدگی خواهد شد.

ایلنا

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا