گوناگون

اعتراف ترکیه به مداوای یک رهبر گروه تروریستی داعش در این کشور

موضوع حضور یک رهبر داعش در بیمارستان ‘پاموک قلعه’ در استان دنیزلی ترکیه از چند روز پیش در شبکه های مجازی مطرح بود و گفته شده بود که نامبرده پس از زخمی شدن در کوبانی سوریه به ترکیه آمده و پس از مداوا در مرز این کشور با سوریه به بیمارستان پاموک قلعه منتقل شده است…

استانداری ‘دنیزلی’ ترکیه اعتراف کرد که یک شهروند ترکیه به نام ‘ امراه چ’ که از رهبران گروه تروریستی داعش است، هم اکنون در بیمارستانی در این استان تحت معالجه است.

موضوع حضور یک رهبر داعش در بیمارستان ‘پاموک قلعه’ در استان دنیزلی ترکیه از چند روز پیش در شبکه های مجازی مطرح بود و گفته شده بود که نامبرده پس از زخمی شدن در کوبانی سوریه به ترکیه آمده و پس از مداوا در مرز این کشور با سوریه به بیمارستان پاموک قلعه منتقل شده است.

استانداری دنیزلی با اوج گرفتن این موضوع با صدور بیانیه ای اعتراف کرد که این رهبر داعش از اواخر ماه فوریه (اوایل اسفند) در بیمارستان یاد شده بستری و تحت درمان است.

مطبوعات ترکیه روز جمعه نوشتند که در بیانیه استانداری دنیزلی آمده است ‘امراه چ’ به عنوان یک شهروند ترکیه با استفاده از حق شهروندی خود تحت درمان قرار دارد.

در پی صدور این بیانیه حزب کردی ‘دموکراتیک مردمان ترکیه’ در اطلاعیه ای این موضوع را به عنوان اعتراف دولت ترکیه به همکاری و همدستی با گروه تروریستی داعش عنوان کرد.

ایرنا

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا