مقالات

یادداشت هیات تحریریه

رونمایی از طراحی نوین سایت صدای مردم که اینک در برابر شماست، بیانگر فصل تازه ای از فعالیت های این سایت در فضای سیاسی کشورمان است، به‌ویژه آنکه طراحی نوین و تغییر شکل، همزمان و همراه با آغاز به کار هیات تحریریه جدید است که وظیفه اداره و فعالیت سایت خبری- تحلیلی صدای مردم را برعهده خواهد داشت.

صدای مردم در همان مسیر و چارچوبی به راه خود ادامه خواهد داد که تاکنون با تلاش دوستان و یاران پیموده است با این تفاوت  که وظیفه مقدم و اولویت اصلی هیات تحریریه جدید ارتقای کیفی سایت و غنای مطالب آن با توجه به اوضاع کشور و جهان است. ما خواهیم کوشید به سهم خویش انعکاس «صدای مردم» اسیر چنگال استبداد میهن باشیم و در این راه دشوار از همکاری قلمی همه آنانی که مدافع صلح، آزادی، عدالت اجتماعی و حقوق بشر هستند، استقبال می کنیم. صدای مردم آماده انتشار اعلامیه ها و مواضع و دیدگاه‌های حزب ها و سازمان های سیاسی مترقی، آزادیخواه، میهن دوست و دمکرات کشورمان است.

هیات تحریریه صدای مردم با احترام متقابل به همه اندیشه ها و نظرات از انتشار مطالب توهین آمیز، تفرقه‌افکنانه، ضدمردمی و ضدملی خودداری می کند. در عین حال درج خبرها، مقالات و بیانیه ها در سایت الزاما به معنای تایید آن‌ها نیست.

چارچوب نظری و مطبوعاتی صدای مردم همچون گذشته یاری رساندن به جنبش دمکراتیک و آزادی‌خواهانه مردم ایران علیه استبداد و استعمار است. براین پایه ما از مدافعان همکاری و اتحاد عمل همه نیروهای میهن دوست و ترقی‌خواه مخالف استبداد هستیم.

در آغاز کار ضمن قدردانی از کوشش دوستان و عزیزانی که به تداوم فعالیت های سایت صدای مردم یاری رسانده اند، دست همکاری خود را به سوی همه علاقمندان رهایی، نیکبختی و بهروزی مردم دراز می کنیم. با ارسال مقالات، خبرها و دیدگاههای خود به ما یاری رسانید.

هیات تحریریه صدای مردم

Print Friendly, PDF & Email
دکمه بازگشت به بالا