اخبار

شعار “مرگ بر فتنه گر”مهمترین رکن وحدت کنونی رژیم فقها

علی محمدی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه لنده گفت: مهمترین و اساسی ترین رکن وحدت اسلامی شعار “مرگ بر فتنه گر” است چرا که ریشه تفرقه و وحدت ستیزی در فتنه جویی و فتنه گری نهفته است.این برای نخستین بار نیست که فردی از فرماندهی سپاه و دیگر ارگان های نظامی و اطلاعاتی دستگاه ولایی، آشکارا با مداخله در امور سیاسی به نفع یک جریان  وبه ضد خواست واراده مردم میهن ما، موضعگیری می کند.  جانبداری صریح فرماندهان سپاه پاسداران در جریان انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دهمین دوره مجلس شورای اسلامی فتنه سال ۸۸ را ملاک، و سپس توطئه و ایجاد شرایط سرکوب تازه ای را مهیا می سازند …

وی ضمن اشاره به سالروز ۹دی اظهارکرد: ماهیت فتنه ۸۸ را باید نزد کسانی جست که خود در ایام فتنه مسوولیت داشته و در قبال حوادث و فجایع پیش آمده در این ایام سکوت کردند.

وی افزود:کل یوم عاشورا برای همیشه تاریخ بشریت است و هر زمان که فتنه ای برای اصول و ارزش های اسلامی حادث شود با شعار کل یوم عاشورا و کل ارض کربلا پاسخ محکمی دریافت خواهد کرد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه لنده تصریح کرد: دلهای عده ای هنوز با فتنه گران است و انگار قرار نیست که حوادث سال۸۸را قبول کنند.

وی ضمن دعوت از مردم برای حضور پرشور در یوم الله ۹دی اظهارکرد: حضور باشکوه ملت ایران در مراسم یوم الله ۹دی مشتی محکم به دهان فتنه گران و دشمنان و مقابله عینی با نفوذ دشمن خواهد بود.

فشرده گزارش فارس

[سپاه پاسداران،بنا به سرشت و اهداف خود، ارگانی است که نمی تواند از فعل و انفعالات سیاسی کشور بر کنار بوده و موضع بی طرفانه اتخاذ کند.سپاه ، بر خلاف  تعریف مشخص و شناخته شده از نیروهای مسلح، که صرفا وظیفه دفاع از یکپارچگی ملی، تمامیت ارضی و حفظ استقلال و امنیت ملی را در برابر تجاوات خارجی و نیروهای خصم بیگانه بر عهده دارند ،تعریف شده و تشکیل گردیده است.

فلسفه وجودی این ارگان سرکوبگر(نظامی- اطلاعاتی)عبارت است از حفظ «نظام»و دفاع از رژیم«ولایت فقیه»در سال های اخیر، موضوع نقش و عملکرد نیروهای انتظامی،خصوصا سخنان فرماندهان سپاه پاسداران،بازتاب گسترده ای در رسانه های کشور پیدا کرده و در عین حال، باردیگر خطر دخالت و حضور ارگان های امنیتی- نظامی در تهدید جامعه دارد، آشکار می سازد.

در سالیان اخیر، خصوصا سرکوب خشن و خونین سال ۸۸،حضورپیوسته و روز افزون سپاه و وزارت اطلاعات در حیات کشور و شئون مختلف جامعه ، چشمگیر بوده است.نفوز روز افزون سپاه در مراکز و فعالیت های اقتصادی و فرهنگی، از دلایل کسترده فساد مالی در جامعه است.بسیاری از فرماندهان سپاه در حیف و میل و غارت ثروت ملی دست دارند. در جریان خصوصی سازی ، بسیاری از مراکز تولیدی و خدماتی سودآور به چنگ سپاه پاسداران افتاده است. علاوه بر اینها، سپاه، در مساله به اصطلاح مقابله با تهاجم فرهنگی،فعالیت جدی دارد.

همه این اقدامات در عرصه های گوناگون،نشان حضور خطرناک این ارگان ضد مردمی در حیات کشور است،که پیامدهای بسیار شومی به همراه دارد. قسمت فوقانی و میانی سپاه پاسداران ،بنا به سرشت واپس مانده خود، هرگز نتوانسته  به خواست مردم میهن ما چه در جریان انتخابات و چه در عرصه های دیگر  احترام بگذارد، و به یکی از ارگان های توطئه  بر ضد مردم بدل شده است.

سپاه،نظیر شورای نگهبان،بنیاد مستضعفان،نهاد« ولایت فقیه»، مجمع تشخیص مصلحت نظام،بسیج،کمیته امداد خمینی،بنیاد ۱۵ خرداد و غیره، نه محصول یک جامعه مدنی و قانومند، که زاییده یک نظام واپسگرا و محصول رزیم «ولایت فقیه» است.این نهادها  و بنیادها، بویژه سپاه پاسداران، در یک جامعه مبتنی بر قانونیت، قدرت و نفوذی نخواهد داشت، و ضرورت موجودیت خود را از دست  می دهند. به همین سبب در فردای آزاد میهن ما، برای آنها جایگاه و نقشی وجود ندارد.سپاه پاسداران  به دلیل سرشت و سازمان آن، می باید منحل گردد و کلیه امکانات نظامی و اطلاعاتی آن، با توجه به منافع ملی و حقوقی مردم ایران،در اختیار نیروهای مسلح مردمی و دمکراتیک ایران،که پاسدار مرزها و تمامیت ارضی کشور  و حافط استقلال و حاکمیت ملی ایران در برابر تجاوزات بیگانگان خواهند بود، قرارگیرد. ]

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا