اخبار

موحدی کرمانی: مجلس مطیع رهبر می‌خواهیم، نه مجلس مزاحم

سخنان امروز موحدی کرمانی در مسجد جامع نارمک بار دیگر این واقعیت  را به اثبات می رساند  که «دستگاه ولایی»، دنبال مجلسی گوش به فرمان است ؛ نه مجلسی که دغدغه حقوق مردم را داشته باشد….

به گزارش فارس، موحدی کرمانی گفته است: نگوئید در لیستی که افراد متدین تهیه کرده اند چند نفر را نمی‌شناسیم و رای نمی‌دهیم، بلکه به افرادی که آن لیست را تهیه کردند اعتماد کنید. تک تک افراد و سوابق و عمل و دینداری اعضای لیست را بررسی و لیستی تهیه کرده اند که در وقت خود به شما ارائه می دهند.

چنین سخنانی زمانی مطرح می شود که « نجات‌الله ابراهیمیان»  عضو حقوقدان و سخنگوی شورای نگهبان در اظهاراتی بی سابقه نکات تازه ای را از روند بررسی صلاحیت ها فاش ساخته و  می گوید: «جنتی هنوز شیوه احراز صلاحیت نامزدهای خبرگان را در جمع ۱۲ نفره شورای نگهبان نگفته است».

وی می افزاید: «هیچ اطلاعی از کم و کیف بررسی صلاحیت خبرگان ندارم؛ و جنتی جلسه ای برای شنیدن دفاعیه داوطلبان تشکیل نداده و هنوز فرصت نظارت استصوابی فراهم نشده است.»
ذوب شدگان «ولایت فقیه» در طول ۳۷ سال گذشته تمامی کاستی های حکومت اسلامی را به گردن بیگانگان انداخته و با کلید واژه هایی مانند «دشمن » ، «نفوذ» و «جاسوس» بسیاری از اقدامات «غیرقانونی» و ضد مردمی خود را توجیه کرده اند. دبیرکل جامعه روحانیت مبارز نیز در سخنان خود گفته است: دشمن منتظر است که پشتیبانی مردمی از حکومت اسلامی کم شود.

موحدی کرمانی به خدعه   و فریب  همیشگی روحانیون متوسل شده وگفت:« شرکت نکردن در انتخابات جفا و گناه خواهد بود و شرکت کردن در انتخابات و به فرد اصلح رای دادن نیز از عبادت های بزرگ محسوب می‌شود».

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا