اخبار

خامنه ای و پافشاری بر سیاستهای ویرانگر رژیم « فقها»

خامنه ای امروز در دیدار اعضای مجلس خبرگان، با تبیین مسیر انقلابی گفت: تنها راه بقا و پیشرفت « نظام » و تحقق اهداف رژیم، جهاد کبیر یعنی تبعیت نکردن از دشمن است

خامنه ای گفت: ایستادگی در مقابل سلطه جبهه استکبار از مهمترین اهدافم بوده وهست و هر کشور و ملتی مقاومت نکند، در دام آن اسیر می‌شود.

خامنه ای در ادامه گفت: تهاجم دشمنان یعنی «نفوذ» و این بسیار خطرناک است. استکبار در راهبرد نفوذ چند هدف اصلی را دنبال می کند: تأثیرگذاری در مراکز تصمیم ساز و تصمیم گیر، تغییر باورهای مردم و تغییر محاسبات و مواضع مسئولان.

به گزارش پایگاه خبری بیت رهبری ّ، خامنه ای حمله به نهادهای سرکوبگر از جمله سپاه پاسداران، شورای نگهبان، جوانان حزب اللهی و روحانیون انقلابی را روش دشمن خواند و گفت: هدف اصلی دشمنان در این مرحله، زمینه سازی برای تهی شدن نظام از عناصر درونی قدرت است.

خامنه ای گفت: اگر این هدف محقق و جمهوری اسلامی از عناصر قدرت تهی شود، از بین بردن آن، یا تغییر اساسیِ جهتِ حرکت آن، کار دشواری نیست، به همین علت است که تأکید می کنیم تبعیت نکردن از دشمن و مقاومت در برابر خواسته های آن، جهاد کبیر است.

خامنه ای در پایان خطاب به اعضای خبرگان گفت: مراقب ترس و انهزام درونی خود باشید، زیرا در این صورت در صحنه عمل هم شکست خواهید خورد…ان شاء الله با عینی شدن نتایج اقتصاد مقاومتی، دشمن بی اثر بودن حربه تحریم را درک خواهد کرد.
وی در باره “رهبر آینده” رژیم «فقاهتی» در دستگاه «ولایت » در دیدار با خبرگان جدید سکوت کرد در صورتی که او درباره خود در اسفند گذشته در آخرین دیدار با اعضای چهارمین دوره مجلس خبرگان که پس از انتخابات دوره پنجم این مجلس برگزار شد، درباره “انتخاب رهبر آینده” گفت: “احتمال اینکه این دوره‌ای که تازه شروع خواهد شد، مبتلا بشود به این آزمایش، احتمال کمی نیست.

Print Friendly, PDF & Email
دکمه بازگشت به بالا