زنان

امام جمعه اصفهان علت خشک شدن زاینده رود را کشف کرد

امام جمعه اصفهان عکس‌ گرفتن زنان در کنار زاینده رود را عامل خشک شدن رودخانه دانست. ائمه جمعه در اصفهان از تندروترین خطبای فعلی در ایران هستند که تاثیر سخنان آنان در موارد متعددی به حمله و ابراز خشونت علیه زنان و حتی مواردی اسیدپاشی منتهی شده است.

به گزارش خبرگزاری هرانا، سیدیوسف طباطبایی‌نژاد در خطبه‌های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته اصفهان در مصلی بزرگ اصفهان گفت: “در اصفهان وضعیت حجاب بد است. عکس‌هایی به دفتر من رسیده است که زنان در کنار زاینده‌رود خشک مثل اروپا عکس گرفته‌اند همین کارها را می‌کنید رودخانه که خشک شد بالا دست آن هم خشک می شود”.

امام جمعه اصفهان تصریح کرد: “ما در انقلاب فرهنگی درست عمل نکرده‌ایم، در این چند سال حتی نتوانسته‌ایم دانشگاه را زنانه و مردانه کنیم، این چه انقلاب فرهنگی است که هیچ کار اساسی در آن انجام نشده است”.

وی به شبکه‌های اجتماعی و برخی از این شبکه‌هایی که مردم را به کشف حجاب دعوت می‌کنند، اشاره کرد و افزود: “به وزارت ارتباطات و مخابرات می‌گویم اگر می‌توانید با سر دسته شبکه‌هایی که موجب بی‌عفتی می‌شوند برخورد کنید اگر این کار را نکنید رسالت خود را انجام نداده‌اید، مخابرات می‌تواند این افراد را پیدا و آنها را خفه کند”.

امام جمعه اصفهان تاکید کرد: “ما اگر گناه ببینیم و فقط نچ نچ کنیم فایده‌ای ندارد، نیروی‌ انتظامی برای امر به معروف و نهی از منکر می‌تواند از بچه‌های حزب‌الهی استفاده کند”.

لازم به یادآوری ائمه جمعه در اصفهان از تندروترین خطبای فعلی در ایران هستند که تاثیر سخنان آنان در موارد متعددی به حمله و ابراز خشونت علیه زنان و حتی مواردی اسیدپاشی منتهی شده است.

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا