گوناگون

واکنش سراسیمه رژیم«فقها» به سخنان رئیس سیا

سخنگوی وزارت خارجه جمهوری اسلامی در باره اظهارات اخیر رئیس سازمان سیا گفت: وی در جایگاهی نیست که بتواند در مورد مسائل داخلی ایران به اظهار نظرهای بی‌ربط و بیجا بپردازد…

به گزارش «تابناک»، رئیس سیا روز جمعه در اجلاس سالانه «همایش امنیتی اسپن» در پاسخ به سئوالی در باره توافق هسته ای گفته بود: این توافق کار درستی بود و روحانی را هم که از دید ما بین عناصر حکومتی در ایران فردی بسیار میانه‌روتر به شمار می‌آید، تقویت کرد.

جان برنان افزود: در حکومت ایران بین تندروها و میانه‌روها رقابت وجود دارد، سال آینده در ایران انتخابات برگزار می‌ کنند، ما به دقت اوضاع را تحت نظر خواهیم داشت تا ببینیم موازنه رقابتی که درون حکومت وجود دارد، چطور پیش می‌رود.

سخنگوی وزارت خارجه جمهوری اسلامی در واکنش به این اظهارات گفت: اینگونه اظهارات مقامات آمریکائی با هدف عملیات روانی در جهت ایجاد تفرقه و دوقطبی سازی صورت می گیرد.

وی اضافه کرد: مردم ایران هوشیار تر از آن هستند که اینگونه سخنان نابجا و نامربوط را تکرار نموده و به آن دامن بزنند و بارها به این سخنان تفرقه آمیز وجهت دار که با اهداف خاص و حساب شده ای بیان میشود ، عکس العمل لازم را نشان داده اند.

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا