گوناگون

کشمکش و درگیری جناح‌های حکومتی!

وزارت اطلاعات خبر منتشر شده در خصوص بازداشت کاظم جلالی نماینده مجلس توسط این وزارتخانه را تکذیب کرد…

به گزارش ایلنا، این وزارتخانه به دنبال عوامل انتشار اینگونه اخبار کذب است که در برخی رسانه‌ها منتشر شده است تا آنها را به دستگاه قضایی معرفی کند.

یکی از اخباری که از این کانال از درون نظام ارسال شده است: …..باید منتظر درگیری های خشن تری باشیم که پای علی لاریجانی و بعضی دیگر  هم در مقابله با جناح تند رو وسط کشیده شود. اولین گام آن بازداشت کاظم جلالی یار دیرینه علی لاریجانی بود که با وساطت صادق لاریجانی ظاهرا آزاد شده. و همینطور بازداشت شهرام جزایری که اینبار احتمال گوش مالی او بسیار زیاد است…..

همزمان معاون اول حسن روحانی با اشاره به توهین‌های انجام گرفته به روحانی در روزهای اخیر اظهار کرد: به معاون حقوقی روحانی تذکر داده‌ایم تا از دستگاه قضا پیگیر این توهین‌ها باشد.

به گزارش ایسنا اسحاق جهانگیری عصر امروز در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران اظهار کرد: تلاش ما این بوده که تا حد امکان وارد پیگیری قضایی این توهین‌ها نشویم الا در مواردی که آشکارا به رییس جمهور و هیات دولت اهانت می شود.

وی با اشاره به تعابیر نادرستی که برخی منتقدین و مخالفین دولت این روزها علیه رییس جمهور به کار می برند گفت: امروز در تاریخ ایران چنین هجمه بی سابقه ای از تریبون های رسمی علیه رییس جمهور وجود نداشته است.

 

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا