گوناگون

در نزاع جناح های حکومتی ؛ بند جنجالی توافقنامه وین لو رفت

کاظم صدیقی اعلام کرد:«در مذاکرات هسته‌ای اجازه بازرسی از همه اسرار مملکت را دادند». امام جمعه موقت تهران گفته: «ما انقلاب جهانی را آغاز کرده‌ایم و نباید از پای بنشینیم» و «متأسفانه مسئولان ما اسلامی عمل نمی‌کنند.»…

به گزارش دیگربان، کاظم صدیقی افزوده «مسؤولان ما باید قبلاً تحریم‌ها را رصد می‌کردند» و «باید دعا کنیم آنها چشم‌شان به ولی فقیه و دینشان باشد و نه اینکه تنها بیگانه را ببینند.»

وی اضافه کرده «با انتظار کشیدن برای مشاهده حرکت دشمن، راه به جایی نخواهیم برد» و «یکی از بدبختی‌های مسئولان ما این بود که در مذاکرات هسته‌ای اجازه بازرسی از همه اسرار مملکت را دادند و این مایه تأسف است.»

این روحانی محافظه‌کار بی‌آنکه نامی از حسن روحانی و سایر اعضای دولت یازدهم ببرد٬ گفته که «بدبخت‌ها می‌گویند ما موشک نمی‌خواهیم.»

وی افزوده «حیف است در مملکتی چنین افرادی بخواهند حکومت کنند؛ شما انقلاب جهانی را آغاز کرده‌اید و نباید از پای بنشینید.»

چند روز پیش نیز احمد علم‌الهدی و حمید روحانی٬ دو روحانی محافظه‌کار حسن روحانی ٬را «ساده‌لوح» نامیده و خواستار محاکمه‌اش شدند.

[نکته مهم این است که، مبلغین رژیم فقها ،مرتب با هیاهوی بسیار در صدد القای این دروغ هستند که آنان افراد «انقلابی اند»  و «ضدآمریکا» هم می باشند و مذاکرات اتمی با بی میلی سید  علی خامنه ای  رهبر  ولی فقیه رژیم، انجام گرفته است. در صورتی که این کفن خیانت در قامت سید علی خامنه ای دوخته شده است .در این رابطه باید اضافه کرد، کسانی که کمترین آشنایی با مسایل سیاسی ایران داشته باشند آگاه هستند که در اصلی ترین و حیاتی ترین مسایل سیاسی در رژیم «فقاهتی»، حرف اول و آخر را رهبری این رژیم می زند و دیگران نقشی بیشتر از یک اجرا کننده ندارند. این بخصوص در رابطه با مذاکرات اتمی جای هیچ شک و تردیدی وجود ندارد.]

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا