گوناگون

فیش حقوقی و مشاغل حداد عادل را ببینید

حداد عادل در گفتگو با روزنامه اعتماد گفت: در یک برنامه زنده تلویزیونی از من پرسیدند که حاضرید بگویید چقدر حقوق می‌گیرید؟ من هم گفتم بله. سوال کردند و من جواب روشنی دادم. گفتم الان حقوق استادی می‌گیرم. حقوق من هشت میلیون و صد هزار تومان است. اگر من رفته بودم و پنجاه سال پیش یک بقالی سر کوچه‌ای باز می‌کردم الان بعد از ۵٠ سال درآمد بیشتری داشتم. ..

روزنامه نگاران سبز: حداد عادل گفته حقوق ماهانه او ۸ میلیون و یکصد هزار تومان است! البته منهای منزل مسکونی چند میلیاردی در ازگل و مشارکت گسترده در چندین مجتمع تجاری بزرگ.

سلطان مشاغل ایران، غلامعلی حداد عادل چند شغل دارد؟!

?عضو هیئت علمی گروه فلسفه در دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه تهران

?رئیس بنیاد سعدی

?ریاست فرهنگستان زبان و ادب فارسی

?مدیرعامل بنیاد دایره المعارف اسلامی

?مدیر گروه واژه گزینی فرهنگستان زبان و ادب فارسی

?عضو رسمی شورای عالی آموزش و پرورش

?عضو حقیقی شورای عالی انقلاب فرهنگی

?عضو بنیاد ایران‌شناسی

?رییس مدارس غیر انتفاعی فرهنگ

?عضو انجمن آثار و مفاخر فرهنگی

?عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام

?رییس شورای تخصصی تحول و ارتقای علوم انسانی

?عضو موسسه آموزش و مجمع جهانی اهل بیت

این مشاغل، فقط مشاغل دولتی ایشان است و غلام‌علی حدادعادل در مناطق شمال شهر تهران هم‌چون منطقه پاسداران، دستی بر ساخت و ساز و تراکم و … دارد. چند سال قبل نیز یکی از مراجع رسمی کشور اعلام کرد که ۱۰۰۰ میلیارد تومان زمین متعلق به حدادعادل است که با احتساب رشد قیمت زمین، این رقم دست‌کم به ۵ برابر افزایش پیدا کرده است.

حالا حدادعادل گفته حقوق‌اش ۸ میلیون و ۱۰۰هزار تومان است! سوال این است دقیقا حقوق کدام شغل‌شان این‌قدر است؟! و در مابقی شغل‌ها چقدر حقوق می‌گیرد؟! کدام بقال چنین درآمدی را در کشور دارد؟!

 

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا