گوناگون

توصیه میرحسین موسوی از حصر به محمدرضا باهنر

میرحسین موسوی ضمن تکذیب دریافت هر گونه پیغام از سوی آقای باهنر گفته است: یکی از مهمترین پوسترهای طراحی شده از انقلاب مشروطیت تاکنون پوستر دروغ ممنوع، بود. خوب است آقای باهنر هر موقع قصد سخنرانی یا مصاحبه دارد به پیام آن پوستر برآمده از مردم فکر کند….

میرحسین موسوی نسبت به ادعاهای مطرح شده از سوی محمدرضا باهنر درباره محصورین و نیز پیغام دادن به آنان واکنش نشان داد.

محمدرضا باهنر، فعال سیاسی جریان محافظه کار، پیش از این در مصاحبه‌ای مدعی شده بود به میرحسین موسوی در داخل حصر پیغام داده و پیشنهاد کرده است که اعلام کند در صورتی که آزاد شود تا سال‌ها فعالیت سیاسی انجام نخواهد داد. وی همچنین مدعی شده در دوران انتخابات نیز به میرحسین موسوی پیشنهاداتی داشته و پاسخ‌هایی نیز به نخست وزیر دوران دفاع مقدس نسبت داده بود. به نظر می‌رسد محمدرضا باهنر علاقه دارد نقش مرحوم عسکر اولادی را در جریان راست ایفا کند ولی از درایت ایشان بی‌بهره است.

به گزارش کلمه، میرحسین موسوی که از طریق روزنامه و نیز در ملاقات دیروز از جزئیات این ادعاها مطلع شده بود ضمن تکذیب دریافت هر گونه پیغام از سوی آقای باهنر گفته است: یکی از مهمترین پوسترهای طراحی شده از انقلاب مشروطیت تاکنون پوستر دروغ ممنوع، بود که در سال ۸۸ همه جا دست در دست مردم می‌چرخید. خوب است آقای باهنر هر موقع قصد سخنرانی یا مصاحبه دارد به پیام آن پوستر برآمده از مردم فکر کند.

به گزارش رسیده به کلمه، در ملاقات دیروز، نخست وزیر دوران دفاع مقدس همچنین با ذکر خاطراتی جالب، از فضایل و ویژگی‌های شهید مظلوم باهنر و از دلبستگی‌های خود به او گفت.

میرحسین موسوی و شهید باهنر همکار و همرزم یکدیگر در کابینه دولت اول و دوم جمهوری اسلامی بوده‌اند.

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا