گوناگون

«فرد دستگیرشده به اتهام جاسوسی، در مقاطعی عضو تیم هسته‌ای بود»

انتشار خبر بازداشت یک عضو تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای در ایران همچنان مورد جدل جناح‌های مختلف حکومت است. ایسنا به نقل از منابع آگاه نوشته است که این فرد عضو تیم مذاکره‌کننده نبوده و تنها «در مقاطعی» در مذاکرات حضور داشته است…

Download

در روزهای اخیر در برخی از رسانه‌ها اخباری در ارتباط با بازداشت فردی که گفته می‌شود در مقاطعی در تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای حضور داشته است، منتشر شده است.

در راستای پی‌گیری‌های انجام شده در مورد این خبر، خبرنگار ایسنا جزییات بیش‌تری در مورد این موضوع از منابع مطلع کسب کرد.

فرد مورد اشاره عضویتی در ستاد برجام و وزارت خارجه نداشته و فقط در مقاطعی از طرف یکی از بخش‌های اقتصادی کشور برحسب نیاز در تیم مذاکره‌کننده و مسائل مربوط به برجام حضور داشته است.

این منابع مطلع با اشاره به این که چندی پیش مطرح شده بود که فرد بازداشت شده از ستاد برجام است، اعلام کردند:‌ دبیر ستاد برجام و اعضای آن کاملا مشخص هستند و او هیچ عضویتی در این ستاد ندارد. با توجه به این که این موضوع، یک پرونده امنیتی و قضایی است احتمالا مسوولان مربوطه در زمان مقررش و در صورت لزوم در این ارتباط اطلاع‌رسانی بیش‌تری خواهند کرد.

به گزارش ایسنا، هفته گذشته عباس جعفری دولت‌آبادی، دادستان تهران از دستگیری و بازداشت یک متهم ایرانی دو تابعیتی در تهران و مرتبط با سرویس جاسوسی انگلیس خبر داد و افزود: متهم در حوزه اقتصادی و مرتبط با ایران فعالیت می‌کرده است.

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا